Ecowat

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Elektrik Bayilikleri

Ecowat Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Ecowat Bayilik Şartları

Bayilik İçin Aşağıda Belirttiğimiz Firmalar Ve Yeni Bir Sektör Arayan Girişimciler Müracaat Edebilirler. endüstriyel Otomasyon Sektöründe Fabrikalara Hizmet Veren Firmalar, otomasyon Sektöründe ürünler Satan Ticaret Firmaları, sektöründe Belli Bir Mesafe İlerlemiş Girişimci Ticaret Firmaları, elektrik Elektronik Sektöründe ürünler Satan Ticaret Firmaları, kontrol Otomasyon, Mekatronik, Elektrik Ve Elektronik Mühendisler.

Ecowat Bayilik Açıklaması


Ocak, 07, 2010
Çalışmalara başlandı
Arge mühendisimiz enerji verimliliği üzerine araştırmalarına başladı.

2016 Test Çalışmaları
Ocak, 21, 2016
Testlerin başlangıcı
Geliştirilen cihazların prototipleri çeşitli sistemler üzerinde testleri yapılmaya başlandı.

2017 Test Sonuçları
Ocak, 12, 2017
Sonuçlar alındı
İki sene süren test çalışmalarından başarılı sonuçlar alınarak cihazların eksikleri giderilerek geliştirildi.

Türkiye'de Satışa Başlandı
Ocak, 09, 2018
Piyasaya Sunuldu
Ecowat markası ile cihazlar Türkiye'de satışa sunuldu.

Misyonumuz

Yeni nesil tasarruf cihazlarıyla enerji verimliliği sektörümüzü yönlendirmek ve müşteri taleplerini en iyi şekilde analiz ederek, en verimli tasarruf cihazlarıyla müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Amacımız; Dünya’daki enerji kaynaklarının daha verimli kullanılması, daha yeşil bir çevrede yaşamak, kişi ve kurumların enerji giderlerini azaltmak için; maksimum verimlilik ve enerji tasarrufu sağlayan cihazlarımızı tüketicilerin kullanımına sunmaktır. 

Enerji verimliliği sektöründe, en son yeni nesil teknolojiler ile, pazar talepleri ve müşteri tatmini doğrultusunda, dünya kalitesindeki ürünü, insana ve çevreye saygılı tesislerde üreterek, insan kaynaklarını devamlı olarak geliştirerek, pazara yeni ürünler sunarak, ürün ve hizmette farklılaşmak, tasarruf bilincini yayarak büyümek, "Tasarruf Ecowat" tır imajını ve sektörde bir numara olmayı devam ettirmek.

En önemlisi modern teknolojiyle yeni nesil tasarruf cihazları üreterek ülke ekonomisine katkıda bulunan bir firma olmaktır. 

Vizyonumuz

Türkiye ve Dünya’daki kişi ve kurumların daha az enerji tüketmesi için en çok verimli enerji tasarruf cihazları üreterek, enerji verimliliği sektöründe pazar lideri olmaktır.

Ülkemiz enerji verimliliği sektörünün güvenilir lideri olarak, sektörde sağlıklı büyümek, enerji tasarrufu bilincini yaymak, tüketicin enerji verimliliğinden yüsek oranda faydalanmasını sağlamak ve böylece çevreyi korumak ana gayemizdir.

Enerji sektöründe yeni nesil teknolojik cihazlar geliştirerek, enerji tasarrufuna dikkat çekmek; enerji üretiminde doğal kaynak, hammadde ve enerji kullanımını azaltmak hedefimizdir.

Gelişmekte olan teknolojileri dünya çapında takip ederek, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına özel optimum çözümler üreterek, müşterilerimizin enerji maliyetlerini düşürerek büyüme hedeflerine katkıda bulunmak istiyoruz.

Ecowat Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR