Dst Power Jeneratör

Dst Power Jeneratör Bayilik Açıklaması

Dst Power Jeneratör Bayilik

Dst Power Jeneratör Bayilik Hakkında Firma Tanıtımı: Dst Power Jeneratör dizel jeneratör gruplarında, üretim, satış, servis, yedek parça konularında İstanbulda faaliyet göstermektedir. Jeneratör gruplarında kullandığımız iki ana madde olan dizel motor ve alternatörler tüm dünyada kabul görmüş kalite ve teknolojide ürünler olup, sektördeki en deneyimli üretim ve mühendis kadrosu ile İstanbul merkezli ana fabrikamızda 22 kva – 1100 kva arası dizel jeneratör imalatını % 100 türk sermayesi ile yerli üretim olarak üretmekteyiz. 

Dst Power Jeneratör Bayilik Konusudur. 

 Dst Power Jeneratör Bayilik ve Bayilik Bilgileri Dst Power Jeneratör olarak yerli piyasada birçok bayi ile satış ve servis ağı oluşturan firmamızın Yurtdışında da birçok ülkede temsilcilikleri Dst Power Center olarak hizmet vermektedir. Üretmiş olduğumuz tüm dizel jeneratör setlerinde kaliteden ödün vermeden oluşturmuş olduğumuz arge ekibi ile modern teknolojik tüm kaynaklar kullanılarak üretilen Dst Power Jeneratörler kurumsal firma anlayışımız gereği tüm yük ve ses testlerine tabi olarak son kullanıcı olan müşterimize sevk haline getirilmektedir.

Dst Power Jeneratör Bayilik Bilgileri

Firma ismi: dst power jeneratör alternatör san. tic. ltd. şti Bayi - Franchise Şube Sayısı: 81 Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge KorumasıBayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: her ilde servis ve yedek parça ortalama 10.000 tl

 

Dst Power Jeneratör Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR