Dkare Medya

DKARE MEDYA Bayilik Açıklaması

DKARE MEDYA BAYİLİK

DKARE MEDYA BAYİLİK HAKKINDA FİRMA TANITIMI : DKare Medya kurulduğu 2004 yılından bu güne kadar yüzün üstünde kurum yada kuruluşa web teknolojileri, grafik tasarım, outdoor uygulamaları hizmeti veren, tasarım, kodlama ve danışmanlık firmasıdır. 

DKare Medya olarak birincil amacımız, müşterilerimize çağımızın tanıtım araçlarının sunduğu tüm imkanları kullanabilecekleri bir altyapı sunarak, ihtiyaç anında teknik desteği zamanında ve hızlı olarak sağlamak ve bu şekilde tanıtım ve iletişim harcamalarında kaliteden taviz vermeden tasarruf sağlayarak, firmalarına değer kazandırmaktır.

 DKARE MEDYA BAYİLİK ve BAYİLİK ŞARTLARI 1.2 Vizyon, misyon, hedefler. Hizmet sunduğumuz firmaların ihtiyaç duyduğu iletişim araçlarında profesyonel çözüm sunan, kurumsal bütünlüğü önemseyen, yenilikçi ve müşteri memnuniyetine odaklı hizmet anlayışıyla, her geçen gün başarılarına yenilerini eklemeyi hedeflemektedir. 

DKare Medya, günümüz tanıtım araçlarının tamamına yönelik projeler üreten, geniş vizyonuyla, sektöre yeni kazanımlar sunacak bir oluşumu şekillendirmeye devam ediyor. 

Firma ismi: DKARE MEDYA Bayi - Franchise Şube Sayısı:16 Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması

DKARE MEDYA BAYİLİK ŞARTLARI

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: İnternet ve Reklam sektörüne ilgi duyan, yönetim, işletme, organizasyon, satış ve pazarlama konularında temel bilgi ve beceriye sahip, hizmet odaklı düşünen ve davranan, sistem ve standartlara uymaya yatkın olan sektör içi ve dışından vizyon sahibi girişimciler uygun DKare Medya franchiseadaylarıdır.

DKare Medya başarıyı hedefleyen franchise adayları arasından yatırım için gerekli finansal olanaklara sahip kişi ve kuruluşlarla çalışmayı tercih etmektedir. Yeterli görülen franchise adayları DKare Medya ‘nın önerdiği veya adaylar tarafından önerilen ve DKare Medya tarafından onaylanan mekanlarda, yapılan sözleşme kapsamında DKare Medya markasını açarlar.

Sanal Franchise Ofisleri 2016 yılı içerisinde yapılacak Sanal Franchise anlaşmalarında 7.000 TL Franchise Giriş Bedeli talep edilecektir. Bu bedel tamamen size özel hazırlanmış web sitesi, seo çalışması ve 3 yıllık franchise kullanım hakkını kapsamaktadır. Digi Franchise Ofisleri 2016 yılı içerisinde yapılacak Digi Franchise anlaşmalarında Franchise Giriş Bedeli ve 30Metrekare Model ofis kurulumu için 3.000 USD talep edilecektir. Bu bedel anahtar teslim ofis kurulum (Kiralama ve Stopaj bedelleri hariç) ve 3 yıllık franchise kullanım hakkını kapsamaktadır.

Media Franchise Ofisleri 2016 yılı içerisinde yapılacak Media Franchise anlaşmalarında Franchise Giriş Bedeli ve 50Metrekare Model ofis kurulumu için 5.000 USD talep edilecektir. Bu bedel anahtar teslim ofis kurulum (Kiralama ve Stopaj bedelleri hariç) ve 3 yıllık franchise kullanım hakkını kapsamaktadır.

 

DKARE MEDYA Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR