Bayilik Açıklaması

Dilek Pastanesi Bayilik

Dilek Pastaneleri 2008 yılından itibaren Franchise sistemiyle ve UFRAD derneğine üye olarak çalışmaktadır. Dilek Pastaneleri kendi mağazalarının dışında Franchisingsistemiyle de çalışmaktadır. Dilek Pastaneleri bünyesinde barındırdığı profesyonel ekip ile ar-ge’sini her geçen gün güçlendirmekte ve ürün çeşidini artırmaktadır. Dilek Pastanesi Bayilik  Dilek Pastanesi Bayilik ve Bayilik Başvurusu Her gün pasta, börek, baklava, sütlü tatlı, kurabiye, çikolata, paket ürün vs... üretimini kendi bünyesindeki 6500 m2’lik üretim tesisinde merkezi üretim şeklinde yapmakta ve Frigofirik araçları ile soğuk zincir akışını kırmadan şubelere sevk etmektedir. Dilek Pastanesi Bayilik almak isteyen girişimciler - yatırımcılar yazının devamındaki Dilek Bayilik Başvuru Formunu doldurarak Dilek Bayilik Başvurusu yapabilirler. Bayiliklistesi.com Veya Dilek Pastanesi Bayilikhakkında daha detaylı bilgi almak istiyorlarsa iletişim bilgilerinden firma ile irtibat kurabilirler.

Dilek Pastanesi Bayilik Başvurusu

Başvuru Süreci: Yatırımcı adaylarımız, kişisel bilgileri ve yatırım istekleri ile ilgili bilgilerinin bize ulaşması için sitemizde bulunan bayilik başvuru formunu doldurmalıdır. > Başvuru Formu Franchisee departmanımız geri dönüş yapacaktır.

Dilek Pastanesi Bayilik Hakkında : 1957 Yılında Fatih Dilek Pastanesi adı altında açılan merkez şube ile yiyecek – içecek sektörüne giren İşletme bugün Dilek Pastane – Café - Restaurant olarak 14 şube ile İstanbul’un elit semtlerinde hizmet vermektedir. Dilek Pastaneleri gıda sektöründe sadece Pastane ürünleri üreten bir firma olmayıp aynı zamanda restaurant İşletmeciligi konusunda da lider firmalardan birisidir. Dilek Pastaneleri Catering uygulamalarında gerek çok sayıdaki mevcut salonlarını kullandırması, gerekse egitimli personelleri ile istenen lokasyonlarda Verdigi hizmet kalitesi ile tercih edilen firmalardan birisidir. Dilek, çok sayıdaki çeşitli kurumlar için isteğe ve ihtiyaca yönelik profesyonel ekibiyle isme özel üretim yapmaktadır. Dilek Pastaneleri kullanmış olduğu tüm hammaddeleri Gıda Mühendisi kontrolünde teslim almakta ve Gıda Üretim Ruhsatı olmayan firmalar ile çalışmamaktadır.

 

Bayilik Verdiği Bölgeler

İlçe bilgilerini görmek için şehir seçin.
BAŞVUR