Dilek Pastanesi

1957 Yılından Bu Yana Faaliyetlerini Genişleterek Hedef Kitlesinin En Sevdiği Markalar Arasında Yer Alan Dilek Pastanesi Franchise Vererek Büyümeyi Sürdürüyor.

Dilek Pastanesi Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* Dilek Pastanesi bayilik bütçesi işletmenin açılacağı bölgeye ve işletmenin alanına göre değişiklik gösterebilir. Ortalama olarak 250 ila 500 bin TL aralığında sermayeye sahip olanlar bayilik alabilir.

Dilek Pastanesi Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Dilek Pastanesi Bayilik Şartları

Merkezi Lokasyonlarda ön Cephesi Geniş Olan En Az 100 M2 Alana Sahip Bir İşletme Bulmak
Restoran Hijyenini Sağlamak
Yatırım Sermayesine Sahip Olmak
Seçilen Bayilik Konseptini En Başarılı şekilde Uygulamak

Dilek Pastanesi Bayilik Açıklaması

Dilek Pastanesi Bayilik

1957 yılında faaliyetlerine başlayan Dilek Pastanesi bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. Nezih semtlerde hedef kitlesine hem pastane hem cafe hem de restoran olarak hizmet veren; ürün çeşitliliği ile karlılığını arttıran ve kaliteli hizmetleri ile tüketicilerin ilgi odağı olmayı başaran Dilek Pastanesi bayilik almayı düşünen girişimcilere sunduğu desteklerle de farkını ortaya koyuyor. 

2004 yılında franchise veren firmalar arasına giren Dilek Pastanesi haftanın her günü 07.00 ve 24.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Zengin pastane ürünlerinin yanı sıra müşterilerinin içecek ve yiyecek ihtiyaçlarını da karşılayan marka konforlu bir deneyim yaşatıyor. 

Üretim sürekliliğinin ve kalitesinin sağlanması için 6500 m2’lik bir üretim tesisine sahip olan marka, tüm ürünlerinde doğal ve insan sağlığını destekleyen hammaddeler kullanıyor. Dolayısıyla yüksek marka bilinirliğine ek olarak müşterilerinin sadakatini de kazanmayı başarıyor.

İstanbul ve yurt dışında şubeleri bulunan Dilek Pastanesi agresif büyüme hedefleri ile de adından söz ettiriyor. 2023 yılında 100 şubeye ulaşmayı hedefleyen firma yeni trendleri takip ederek Dilek Pastanesi franchise almanın avantajlarını arttırıyor. Turizm ve hizmet sektörünün gerekliliklerini takip eden, ürün çeşitliliğini hedef kitlesinin beklentileri doğrultusunda genişleten ve yatırımcılarının hakkını koruma felsefesi benimseyen Dilek Pastanesi bayilik şartları ile ilgili detayları girişimcilerle karşılıklı görüşmeler esnasında kapsamlı olarak veriyor. 

Dilek Pastanesi Bayilik Şartları

Dilek Pastanesi bayilik vereceği girişimcileri özenle seçiyor. Marka bilinirliği yüksek olan Dilek Pastanesi marka imajına büyük bir önem veriyor. Bunun için işletmelerin yalnızca marka değeri yüksek ve nezih semtlerde açılmasını önceliklendiriyor. Yaya trafiğinin yoğun olduğu ve insan sirkülasyonunun fazla olduğu caddelerde en az 100 m2 alana sahip dükkan bulan girişimciler Dilek Pastanesi bayilik lokasyon şartını yerine getirebiliyor. 

Dilek Pastanesi yatırım bütçesi işletme alanına ve konumuna göre değişiklik gösterebiliyor. Dilek Pastanesi franchise ücreti ile ilgili en net bilgi işletme yetkilileri ile görüşülerek alınabilse de restoran açılışı için ortalama olarak 250 bin - 500 bin TL aralığında bir sermaye gereksinimi olduğu kabul ediliyor. 

Dilek Pastanesi bayilik almak isteyenlerin ilk olarak Dilek Pastanesi bayilik başvurusu yapması gerekiyor. Dilek Pastanesi franchise başvuru formu doldurulduktan sonra firma yetkilileri 3 işgünü içerisinde girişimciye geri dönüş yapıyor ve karşılıklı görüşmeler başlatılıyor. 

Dilek Pastanesi haftanın her günü yoğun olarak çalışan bir işletme olduğundan ve yoğun bir kalabalığa ev sahipliği yaptığından girişimcilerin işlerinin başında durması gerekiyor. İşletme ile ilgilenmeyi düşünmeyen girişimciler süreç sırasında eleniyor. 

Dilek Pastanesi Bayilik Almanın Avantajları

Hem restoran hem pastane hem de cafe konseptlerini birleştiren Dilek Pastanesi bayilik alanların en büyük avantajı markanın imajı, güvenilirliği ve bilinirliği olarak kabul görüyor. Müşterilerinin bağlılığını kazanan Dilek Pastanesi yatırımcılara kısa sürede kar etme fırsatını sunuyor. 

Doğru lokasyonda açılan, restoran hijyeninin sağlandığı ve kaliteli hizmetlerin sunulduğu Dilek Pastanesi franchiseları prestijli ve karlı bir geri dönüş sağlıyor. Dilek Pastanesi ürün çeşitliliği, ürünlerinin tazeliği ve lezzeti ile hedef kitlesinin vazgeçilmezleri arasında bulunduğundan Dilek Pastanesi bayilik yatırımı yapan girişimciler işletmenin açıldığı günden itibaren yoğun bir tempoya giriyor. 

Siz de pastane bayiliklericafe bayilikleri ve restoran bayilikleri arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız; radikal konseptiyle tüm hizmetleri bir araya getiren Dilek Pastanesi bayilikleri almak için başvurularınızı yapabilirsiniz. 

Dilek Pastanesi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR