Can Cotton

Can Cotton Bayilik Açıklaması

Can Cotton Bayilik

Can Cotton Bayilik ve Bayilik Şartları

Can Cotton Bayilik Hakkında : Firmamız sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli ilgililer ile paylaşmanın heyecanını duymaktayız. Kurulduğu günden itibaren tekstil konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; 2015 yılı itibariyle iç pazarda bayilik sistemi kurulacaktır. Taleplere cevap verebilmek için Can Cotton İlkbahar-Yaz, Sonbahar-Kıs ve Ev Tekstil olmak üzere yılda iki koleksiyon hazırlamaktadır. 

Can Cotton Bayilik ve Bayilik Şartları 

Müşterilerimizin artan taleplerini karşılamak için hedefimiz, satış kapasitemizi tüm Türkiye’ye çıkartmak ve bunun yanında prensipte anlaşabileceğimiz bayiiler Can Cotton ailesine katarak tam entegre bir işletme olmayı hedeflemekteyiz. Müşteri memnuniyetini ve her aşamada sürdürülebilir bir kaliteyi kendisine ilke edinen Can Cotton, iç pazarın bütün aşamalarında kaliteden odun vermeden Can Cotton’un kalite ve güvence altına almak ve müşterilerine uluslararası standartlarda ürün tedarik edebilmelerini sağlamak için kapasitemizi en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemekteyiz. 

Firma ismi: Can Cotton 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 4 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması

Can Cotton Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Firmamızın bayilik sistemi hakkında kapsamlı bilgiye ulaşmak için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

 

Can Cotton Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR