Bürotime Bayilik Açıklaması

Bürotime Bayilik

Bürotime Ofis Mobilya Bayilik Türkiye’nin en büyük ofis mobilyaları üreticisi Bürotime Türkiye’deki ve dünyadaki satış noktalarıağını güçlendirmeye devam ediyor. Gelin, siz de açacağınız yepyeni bir Bürotime mağazası ile bu kazançlı ve prestijli işbirliğinin bir parçası olun. Bürotime Ofis Mobilyaları Bayilik verilebilecek şehirler; İstanbul ve Adapazarı. Bürotime Bayilikalmak isteyen girişimciler bu bayilik talep formu linkine tıklayarak Bürotime BayilikTalebini firmaya iletebilirsiniz. Bürotime ofis mobilyaları bayilik ile ilgili daha detaylı bilgi almak isteyenler ise aşağıda vermiş olduğum iletişim bilgilerinden ofis mobilyalarında bayilik veren firma olan Bürotime ile irtibat kurabilir.

Bürotime Ofis Mobilyalarını Tüketiciler Niçin Tercih Ediyor

 • Her zevke hitap eden, zengin bir ürün çeşitliliği sunar.
 • En hızlı teslimatı yapabilecek üretim gücüne sahiptir.
 • Müşterilerine mimari projelendirme hizmeti vermektedir.
 • Yaygın satış ve satış sonrası hizmet ağına sahiptir.
 • Kendine özgü ve öncü tasarım ürünler sunar.

Sektöründe lider ve deneyimli bir markanın bayisi olmak size büyük bir avantaj kazandırır.

Bürotime Ofis Mobilyaları Bayilerine,

 1. Sektöründe güçlü bir markanın bayiliğini yapmanın gururunu,
 2. Konusunda uzman bir şirketin temsilcisi olmayı,
 3. Kurumsal yapının bir parçası olmayı vaad eder.

Bürotime Bayilik Destekleri

 • Mimari projelendirme ve uygulama,
 • Bürotime konsept mağaza standartlarının oluşturulması (tabela, totem, araç giydirme vb.)
 • Hizmet içi eğitim
 • Kurumsal promosyon desteği
 • Reklam ve halkla ilişkiler uygulamaları
 • Kurumsal materyaller (katalog, CD, fiyat listeleri, kartela, poster, afiş kurum kimliği CD’si, ürün kütüphaneleri)

Bürotime Ofis Mobilyaları Bayilik Hakkında : Ofis Mobilyaları ve Ofis Koltukları üreticisi Bürotime, deneyimli ve uzman kadrosu, modern hizmet anlayışı ve uluslararası vizyonuyla Türkiye’nin en büyük ofis mobilyası üreticisidir. Tosunoğulları A.Ş.’nin 1980 yılından bugüne uzanan deneyimiyle, 1997 yılında Konya Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulan Bürotime, fonksiyonel tasarımları ve üstün kalitesiyle modüler ofis mobilyalarının lider markası haline gelmiştir. Bireysel ve kolektif çalışma alanlarına en yaratıcı ve en yenilikçi çözümleri sunan Bürotime, sahip olduğu global vizyon, girişimci ruh ve dinamizm ile geleceğin ofislerini bugünden tasarlamayı amaçlamaktadır. Sadece Türkiye çapında değil, dünyanın dört bir yanına ihraç ettiği ürünleri ile uluslararası arenada da adından sıkça söz ettiren Bürotime, “Türkiye’nin Ulusal Markası” olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşamaktadır. 

Bürotime; dinamik ve genç yapısıyla, doğru stratejiler üretip bunları uygulamadaki kararlılığıyla uzun dönemli hedeflerini 10 yıl gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirip sektör liderliğine ulaşma başarısı göstermiştir. Bürotime, zirvede kalmanın zirveye ulaşmaktan daha zor olduğunu bilmekte ve faaliyetlerinin her alanında bu sorumlulukla hareket etmektedir.

 

Bürotime Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR