Başak Traktör

Başak Traktör Bayilik Açıklaması

Başak Traktör Bayilik

Başak Traktör Bayilik Hakkında : DA-TA Demir Araba - Tahta Araba fabrikası olarak Adapazarı’nda 1914 yılında kurulan Başak Traktör, 1944 yılında Türkiye Zirai Donatım Kurumu’na bağlı SAZ (Sakarya Alat-ı Ziraiye) unvanıyla Türk çiftçisinin tüm tarım alet ve makinaları ile diğer ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmiştir. 1962 yılından itibaren Ford marka traktörlerin ithalatını yapmaya başlayan Başak Traktör, 1968 yılından itibaren Ford ile yapılan işbirliği çerçevesinde Adapazarı'nda yüzde 65 yerli üretim oranı ile imalat başarısını göstermiştir. 

Başak Traktör Bayilik ve Bayilik Başvurusu1976 yılında STEYR firmasıyla yapılan anlaşma kapsamında STEYR markası ile traktör üretimine başlanmış, 1996 yılından itibaren BAŞAK markası ile traktör üretimine devam edilmiştir. Başak Traktör 2012 yılında Sanko Grubu’na katılmıştır. Sakarya’da bulunan fabrikada, 178.000 m² alan üzerinde 35.000 m² kapalı alanda üretim yapılmaktadır. Yıllık üretim kapasitesi 10.000 adet olup, traktörün ana parçaları olan motor, şanzıman ve hidrolik donanım ana parçaları, Başak Traktör fabrikasında işlenmekte ve üretilmektedir. Başak Traktör, farklı segmentlerdeki 2x4 ve 4x4 çekişli 20 civarında modeli; az yakıt tüketimi sayesinde en ekonomik kullanımı sağlayan, az bakım gerektiren yüzde 100 yerli traktörleri ile çiftçilerin hizmetindedir. SANKO çatısı altında yeniden yapılanan Başak Traktör, Türkiye çapında yaygın satış ve servis ağı ve her an ulaşılabilir,ekonomik yedek parça stoku ile çiftçilerin yanında olmaya devam etmektedir. 1-3 AĞUSTOS 2014, SÖĞÜTLÜ FESTİVALİ SAKARYA SÖĞÜTLÜ İLÇESİNDE olacaktır.

Başak Traktör Çeşitleri

  • Tarla Traktörleri
  • Bahçe Traktörleri

Başak Traktör'den 3 ayrı Bayilik alınabilir. 1. Bayilik; Başak Traktör Bayiliği, 2. bayilik; Başak Traktör Yedek Parça Bayiliği ve 3. bayilik; Başak Traktör Yetkili Servis Bayiliği alınabilir.

Başak Traktör Bayilik Başvurusu

Başak Traktör Bayilik Başvurusu veBaşak Traktör Yetkili Servis Başvurusu yapmak isteyen girişimci veya yatırımcılar vermiş olduğu bu Başak Traktör Bayilik Başvuru Formu linkten Başak Traktör Bayilik Başvurusu bu linktende Başak Traktör Yetkili Servis Başvuru Formu Başak Traktör Yetkili Servis Başvurusu yapabilirler. Başak Traktör Bayilik, Başak Traktör Bayilik Şartları, Başak Traktör Yetkili Servis Olmakhakkında merak ettikleriniz için aşağıdaki iletişim numaralarından firma ile irtibat kurabilirsiniz.

 

Başak Traktör Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR