Ayetek Enerji

Türkiye’nin En Eski Ve En Deneyimli Şirketlerinden Biri Olan Ayetek Enerji Hizmetlerini Daha Fazla Tüketiciye Ulaştırabilmek Için Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Ayetek Enerji Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* Markadan bayilik alabilmek için gerekli yatırım bedeli hakkında firma yetkililerinden bilgi alınabilmektedir.

Ayetek Enerji Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Ayetek Enerji Bayilik Şartları

Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Müşteri Memnuniyeti Ve Kalite Odaklı Olmak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Ürünler Hakkında Bilgileri Güncel Tutmak

Ayetek Enerji Bayilik Açıklaması

Ayetek Enerji Bayilik

Ayetek Enerji güneş ve rüzgar enerji sektörü içerisinde yer almakta olup, pazarın lider markalarından biri olarak bilinmektedir. Ülkemizin güneş ve rüzgar enerjisi kaynaklarını en verimli ve etkin şekilde değerlendirmeyi hedefleyen Ayetek Enerji hızla büyüyen güneş ve rüzgar enerji sektöründe bayilik veren firmalar arasında bulunmaktadır. 2010 yılında faaliyetlerine başlayan Ayetek Enerji Türkiye’nin en hızla gelişen ve en yeni sektörü olan yenilenebilir enerji sektöründeki en eski şirket olarak sektörün gelişimine de büyük katkı sağlamaktadır. Ayetek markası ile rüzgar türbinleri ve güneş panelleri üreten şirket, ev ve santral kurulumlarında deneyimli bir ekibe ve müşteri memnuniyetinin maksimumda yer aldığı yüzlerce referansa sahip bulunmaktadır.

Ayetek Enerji Bayilik Şartları

Ayetek Enerji bayilik alan girişimcilerinin müşterilerine hızlı ve kaliteli bir hizmet sunması konusunda hassasiyet göstermektedir. Müşteri taleplerinin en iyi şekilde karşılanması ve destek ihtiyacı olduğunda genel merkez ile en kısa sürede iletişime geçilmesi beklenmektedir. Ayetek Enerji bayilik alan tüm girişimcilerinin markaya yakışır bir hizmet sunmasını ve marka imajını azami seviyede korumasını talep etmektedir. 

Marka bayilik almak isteyen girişimcilerine telefon ile bayilik koşulları hakkında detaylı bilgilendirme yapmaktadır. Bayilik almak isteyen girişimciler markanın demo hesabı aracılığı ile paket hesap ve teklif verme modüllerini deneyebilmekte böylece markanın bayilerine sağlayacağı tüm avantajları yatırım yapmadan önce kolaylıkla gözlemleyebilmektedir. Marka uygulamalı olan teknik kurulum eğitimine davet edeceği girişimcilerinin öncelikle 50.000 TL değerinde showroom ve ilk satış amaçlı olarak kendilerinden ürün alması şartını öne sürmektedir. 

Ayetek Enerji Bayilik Avantajları

Ayetek Enerji bayilik alan girişimcilerine en kaliteli ve denenmiş ürünlerden oluşan tedarik ağını, üretim faaliyetlerini ve depo hizmetlerini uygun fiyatlar ile kullanabilme fırsatı sunmaktadır. Marka sektörel bilgiler, satış, kurulum ve teknik servis başta olmak üzere pek çok alanda gerçekleştirdiği eğitim faaliyetleri ile bayilerinin sektöre sağlam temeller ile girmesini sağlamaktadır. Müşterilerin kullanmak istedikleri cihazlar sisteme girilmekte ve bayilere anında güneş enerjisi teklifi vermelerini sağlayan bir program kullandırılarak süreçler kaliteli ve hızlı hale getirilmektedir. Marka bayilerine sağladığı reklam ve pazarlama destekleri sayesinde müşteri kitlesinin genişletilmesine de katkı sağlamaktadır.

Ayetek Enerji Bayilik Destekleri

Ayetek bayilik alan girişimcilerine satış, kurulum ve teknik servis alanlarında düzenli eğitimler vermektedir. Bölgelerden gelen talepler doğrultusunda bayilere yönlendirmeler yapılmakta ve satış desteği sağlanarak hem müşteri kitlesinin hem de bayilerin karlılığının artırılması hedeflenmektedir. Santral kurulumlarındaki fizibilite çalışmaları Ayetek Enerji tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayetek Enerji bayilik alan girişimcilerin müşterilerinden gelen soruları en hızlı ve doğru şekilde yanıtlayabilmesi için marka tarafından kendilerine ücretsiz teknik destek hizmeti sunulmaktadır. Bayilere gelen standart dışı projelerde kurulumun elektrik ve mekanik açıdan yapılmasını sağlayan mühendislik hesaplarında merkezdeki uzman ekipler tarafından destek olunmaktadır. Hizmet kalitesinde standardizasyonun sağlanması adına bayiler arasında deneyimlerini ve bilgilerini paylaşıp yardımlaşmayı teşvik eden toplantılar düzenlenmektedir.

Eğer güneş ve rüzgar enerji sektöründe faaliyet göstermek istiyorsanız, Ayetek Enerji bayileri arasındaki yerinizi alarak sektöre altyapılı ve donanımlı bir şekilde adım atabilirsiniz. Ayetek Enerji internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak bayilik bilgilendirme toplantılarına katılma talebinizi markaya iletebilir, Türkiye’nin en hızlı gelişen sektörlerinden biri olan güneş ve rüzgar enerji sektöründe yerinizi alabilirsiniz.

Ayetek Enerji Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR