Ayaz Pastanesi

Ayaz Pastaneleri Olarak Markamızı Daha Da Büyütebilmek Için Bayilik Vermeye Devam Ediyoruz.

Ayaz Pastanesi Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Ayaz Pastanesi Bayilik Şartları

Yeterli Mali Gücü Bulunmak
Yeterli Mali Gücü Bulunmak
Ticari Engeli Bulunmamak
İşine Tüm Zamanını Ayırabilmek

Ayaz Pastanesi Bayilik Açıklaması

Ayaz Pastaneleri Bayilik

1981 yılında faaliyet göstermeye başlayan markamız Ayaz Pastaneleri gıda sektörü bünyesinde sahip olduğu payı ilk günden bu yana artırmaya devam ediyor. Ayaz Pastaneleri olarak Kocaeli’nin en köklü firmaları arasında yer alıyoruz. Kurumsal kimliğimize uygun olarak hizmet vermeye ve en kaliteli ürünleri en ekonomik fiyatlar ile müşterilerimize ulaştırmaya özen gösteriyoruz. Bu anlayış çerçevesinde ailemizi genişletip ürün kalitemizi daha hızlı bir şekilde yayabilmek için bayilik vermeye devam ediyoruz. Gücünü müşterisinden alan markamız Ayaz Pastaneleri gıda sektörü bayilik veren firmalar arasında da girişimcilerin öncelikli tercihleri arasında yer alıyor.

Ayaz Pastaneleri Bayilik Şartları

Firmamız kendi geliştirdiğimiz restoranlarımızın işletmeciliği ile ilgili olarak lisans veriyor ve bu lisans ile girişimcilerimiz adımız ve markamız altında faaliyet gösterebiliyorlar. Ayaz Pastaneleri bayilik almak isteyen girişimcilerimiz markamızın yatırım maliyetleri ile ilgili olarak 0 262 311 23 40 numaralı telefondan bilgi edinebiliyorlar. Markamızdan bayilik almak isteyen girişimciler başvurularını internet sitemiz üzerindeki formu doldurarak yapabiliyorlar. Başvuru yapan adaylardan markamızın profil beklentilerini karşılayanları ön görüşme için merkezimize davet ediyoruz. Girişimci adaylarına markamız ve franchise sistemimiz ile ilgili kısa bir sunum yapıp iş akış planımızı paylaşıyoruz. Ayaz Pastaneleri bayilik almak isteyen girişimci adayının seçtiği bölgenin ve şehir için uygunluk kriterlerinin araştırmasını yapıyoruz. Adayın ve lokasyonun markamız yönetimi tarafından onaylandığı takdirde franchise sözleşmesini imzalıyoruz. 

Ayaz Pastaneleri bayilik alan girişimcilerimizin işletmelerini; yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde, fast food işletmeciliğine uygun bulunan arterlerde, sinemaların ve okulların yoğun olduğu alanlarda konumlandırmalarını talep ediyoruz.  Ayrıca; işyerinin giriş katı olmasını, mağazanın ön cephe genişliğinin en az 6  metre olmasını ve mutfaklar, depolar, oturma alanları için en az 40 metrekare kapalı alan bulunması da şartlarımız arasında bulunduruyoruz.

Ayaz Pastaneleri Bayilik Avantajları

Ayaz Pastaneleri olarak bayilik alan girişimcilerimize düşük yatırım maliyetleri ile karlılığı yüksek bir iş kurma olanağı sağlıyoruz. Ayaz Pastaneleri bayilik alan girişimciler sektörünün öncülerinden olan markamız ile çalışmanın avantajlarından yararlanabiliyorlar. Ayaz Pastaneleri olarak hijyen kurallarına uygunluğa çok büyük önem veriyoruz. Bu da markamızın ürünlerinin giderek daha çok kişi tarafından tercih edilmesini ve bayilerimizin müşteri kitlesinin her geçen gün biraz daha artmasını sağlıyor. Markamızın franchise departmanı aracılığı ile bayilik almak isteyen girişimcilerimize en uygun mekanı bulmaları konusunda yardımcı oluyoruz. Mekana karar verildikten sonra Mimari ve Tasarım Ekibimiz tarafından projelendirme çalışması yapıyoruz. 

Ayaz Pastaneleri Bayilik Destekleri

Ayaz Pastaneleri bayilik alan girişimcilerin işletmeleri için en uygun dekorasyon seçeneklerinin tespit edilmesinde ve sürecin başlatılmasında aktif olarak rol alıyoruz. Ayaz Pastaneleri bayilik alan girişimciler markamız yönetimi tarafından uygun görülen herhangi bir mağazamızda eğitime tabi tutuluyor. Yeni açılacak şubelerimizin başarılı olabilmesi için açılıştan önce ve sonra, şubenin eksiksiz işlemesine yönelik destekler sağlıyoruz. Ayrıca ürünlerimizin kalite standartları ve şube yönetimi hakkında bilgi vermeye yönelik eğitim programlarına da tabi tutuyoruz. 

Ayaz Pastaneleri bayilik alan girişimcilerimize piyasada en uygun olan yapıyı benimsemelerine yönelik esneklik sağlayabilen ve destek araçlarını kapsayan tam bir paket sunuyoruz. Bu paket bünyesinde; şubenin açılışı esnasında verilecek olan geniş çaplı destek, promosyonlar, yerel reklam programları, satış noktası materyalleri ile çeşitli pazarlama fikirlerine yer veriyoruz.  Bunun yanı sıra; halkla ilişkiler programlarını, medya ilişkileri faaliyetlerini ve sponsorluk olanaklarını da destekliyoruz.

Ayaz Pastanesi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR