Arora Motor

Arora Motor Bayilik Açıklaması

Arora Motor Hakkında : Şirketimiz; 1980 Yılında Ünverdi Ticaret ,Mehmet Ünverdi ünvanıyla ticari faaliyetine şahıs firması olarak başlamış,1991 yılında ise şahıs firmamız aile şirketine dönüştürerek Ünverdi İç-Dış Ticaret Pazarlama Ltd. Şti. olarak yeni ünvanını almıştır. Dünya Ticaretinde bazı firmaların ticari uygulamalarında öncelikli olarak kaliteli ürün üretimi anlayışından ziyade, daha çok kazanç elde etme doğrultusunda hareket etmeleri göz önündedir. Günümüzde özellikle bu anlayışlar doğrultusunda faaliyet göstermekte olan belirli ülke menşeli olan söz konusu bu firmalar tarafından gerçekleştirilen ihracatlar ile kalitesiz ürünlerin piyasalara arzı neticesinde bir çok haksız rekabetler ve uygulamalar ortaya çıkmaktadır. Bu uygulamaları tercih eden firmaların doğal olarak üretim, işçilik ve maliyetlerinin düşük olması kaçınılmaz bir realitedir. 

 Arora Motor Bayilik Arora ailesi olarak temel prensibimiz her zaman Kalite Önceliği İlkesi olmuştur ve daima bu prensibimizin dışına çıkmamayı kendimize misyon edinmişizdir.Kaliteden taviz vermeyen firmamızda üretimiz her aşaması genç, dinamik ve profesyonel ekibimiz tarafından titizlikle kontrol edilmektedir. Ürünlerimizin kalitesine olan güvenimiz ve müşterilerimizin inancı sayesinde gelişmiş ve gelişmekte olan yüksek standartlarımız, ISO 9001-2000 Kalite Uygunluk Belgesiyle de onaylanmıştır. Şirketimiz, Bünyesinde bulunan pazarlama temsilcilerimiz , bayilerimizi araçlarıyla devamlı olarak ziyaret ederek satış yapmaktadırlar. Satışını gerçekleştirdiğimiz.

Ürünlerimizin sevkiyatını yine kendi araçlarımız ile yapmaktayız. Gerçekleştirilen hedefler ile gelecekteki hedeflerimiz, referans listemizde görülen yapmış olduğumuz işler neticesinde almış olduğumuz teşekkür yazıları bizleri daha da motive etmiştir. Scooter, Motorsiklet ve Elektrikli Bisiklet sektöründe en iyi olmaya tüm ekibimizle el birliği ile devam etmekteyiz. Şirketimiz kendi menfaatleri doğrultusunda 2004 yılının başından itibaren , dünyanın çeşitli ülkelerindeki fuar ve fabrikaları ziyaret ederek , kendi ürettiği ve ithal ettiği malları Türkiye pazarına sunmaya karar vermiştir. ve yeniden yapılanmaya giderek, 2005 yılı içerisinde şirket merkezini ve depolarını Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:491 Seyhan / ADANA Adresindeki toplam 12.500 m.karelik alanda, içinde 8.500. m.kare kapalı alanı bulunan yeni adrese taşımıştır.

Aynı Zamanda şu an itibariyle motorsiklet üretim hattına sahibiz ve üretim aşamasına geçmiş bulunmaktayız. Aylık Üretim Kapasitemiz 2.500 adet motorsiklet olarak planlanmıştır. Bu yeni modern iş yerimizde motorsiklet üretim hattımızı kurarak sanayi bakanlığından yılda 30.000 adet Motorsiklet üretebilir. Kapasite raporu aldık. Şirketimize ilave olarak 2005 yılının başında üretim,ithalat,ihracat, ve Türkiye Çapında servis hizmeti verebilmek için bünyemizce Borbis Bisiklet Day.

Tük.Mal.San.ve Tic. Ltd. Şirketini kurduk. Arora Motor yetkili servis bayisi olmak isteyen girişimcilerde vermiş olduğum bu başvuru formu linke tıklayarak Arora Motor yetkili servis başvurusunda bulunabilirler. 

Arora Motor Bayilik hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğum iletişim bilgilerinden irtibata geçiniz.

Arora Motor Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR