Aras

1979 Yılında Faaliyetlerine Dağıtım Ve Pazarlama Şirketi Olarak Başlayan Ve 1989 Yılında Aras Kargo Adı Ile Yola Deva Eden Firma; Türkiye’nin En Büyük Kargo Şirketleri Arasında Yer Almaktadır.

Aras Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* Aras Kargo acentesi olmak için gereken bütçe; işletmenin açılacağı lokasyon ve lokasyondaki iş potansiyeli doğrultusunda değişiklik gösterebiliyor.

Aras Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Aras Bayilik Açıklaması

Aras Kargo Bayilik

Türkiye’nin en köklü ve iş hacmi en yüksek firmalarından biri olan Aras Kargo acentesi olarak kısa sürede yatırımlarınızın karşılığını alabilirsiniz. Gün boyu yoğun ve hareketli bir iş ortamında çalışarak prestijli ve bir o kadar da dinamik bir işin sahibi olabilirsiniz.

Dağıtım ağı Türkiye geneline yayılan ve her bir acentesinde kaliteli hizmetin ön planda tutulduğu Aras Kargo bayilik alarak firma tarafından sağlanan desteklerle kısa süre içerisinde büyüyebilir; karlı yatırımlarınızı bir üst noktaya taşıyabilirsiniz. 

Türkiye geneline bayilik veren firmalar arasında bulunan ve yatırımcılarına kargo bayilikleri kazançlarından yararlanma imkanı sunan Aras Kargo; acente sahiplerini titizlikle değerlendirmektedir. Yatırım tutarlarını karşılamayı acente açabilmek için tek kriter olarak öne sürmeyen firma; disiplinli ve gelişmeye yönelik atılımlar yapan iş ortakları ile çalışmak istemektedir. 

Gün içerisinde titizlikle yönetilmesi gereken bir operasyon süreci yürüten Aras Kargo; marka imajına zarar verebilecek en küçük hatayı dahi sorgulamaktadır. 

Aras Kargo Bayilik Şartları

Aras Kargo bayilik almak isteyen girişimcilerin bu işi uzun süre yapmak istemeleri gerekir. Firma için şubelerinin kapanması bir anlamda prestij kaybına yol açabileceği için firma yetkilileri acentelik başvurusunda bulunan girişimcilerin hedeflerine önem vermektedir. 

Aras Kargo bayilikalmak isteyen yatırımcıların franchise isim hakkını alabilmek için sermayeye gereksinimleri olacaktır. Aras Kargo franchise isim hakkı bedelinin 30 bin TL ila 60 bin TL arasında değiştiği bilinmektedir. Ancak bu bilgi güncellenmiş olabileceği için yatırımcıların en kesin bilgiyi Aras Kargo bayilik görüşmesi sırasında almaları gerekir. Franchise isim bedeline ek olarak; Aras Kargo acentelerinden banka teminat mektubu da istemektedir. Yatırım maliyeti açılacak şubenin lokasyonuna, işletmenin büyüklüğüne göre farklılaşabilir. Ancak genel bir söylemde bulunmak gerekirse Aras Kargo acentelik almak isteyen girişimcilerin yaklaşık 60 bin ila 150 bin TL’lik sermaye gereksinimi olacağını söyleyebiliriz.

Aras Kargo acentesi açmak için karşılanması gereken diğer bir gereklilik de şubenin açılacağı işletmenin işlek lokasyonlarda bulunmasıdır. Marka acentelik başvurusu yapmak isteyen girişimcileri “Aras Kargo Acentelik Başvurusu” sırasında yönlendirmektedir. Diğer bayilerin kazançlarına engel olmamak adına bölge koruması desteğine önem veren firma; ilk etapta girişimcileri için acentelik başvurusu yapabilecek lokasyonları ön plana çıkarmaktadır.

Aras Kargo bayilik açacak kişinin personel yönetimi ve müşteri memnuniyeti sağlama konusunda deneyimli olması gerekir. Kargo sektörünün dinamik yapısı ve hizmet hızının yüksek olma gereksinimi alelade yanlışlara yer vermemektedir. Bu nedenle marka imajının zarar görmemesi için girişimcilere de büyük görevler düşmektedir. 

Aras Kargo Bayilikleri Karlı Mıdır?

Kargo bayilikleri giderek artan kar oranları ile yüksek talep görüyor. Kargo bayiliği veren firmalar destekleri ve girişimcilere sundukları olanaklarla ön plana çıkmaya çalışırken; Aras Kargo gibi marka bilinirliği yüksek olan bir firma rakiplerini bir tık geride bırakıyor. 

Türkiye geneline yayılan yüzlerce acentesi ve binlerce çalışanı ile büyük bir operasyonel başarıya imza atan firma; acentesi olacaklara da büyük bir karlılık sunmaktadır. E-ticaret sitelerinin tercih edilme sıklığının artması, kargo ücretlerinin mesafe ve paket ağırlığına göre değişiklik göstermesi Aras Kargo acentesi olmanın karlılığını arttırmaktadır. 

Siz de kargo bayiliği veren firmalar arasından seçim yapacaksanız Aras Kargo ile karlı bir ortaklık kurabilirsiniz. Firma yetkilileri ile yapacağınız görüşmelerde tüm unsurları netleştirirseniz karınızı maksimize edebilirsiniz.  

Aras Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR