Akupil

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Yenilenebilir Enerji Bayilikleri

Akupil Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Akupil Bayilik Açıklaması

HAKKIMIZDA

Pil teknolojisinin gelişmesi ve şarjlı pillerin güçlenmesiyle birlikte mobil elektrikli cihazlar gün geçtikçe çoğalmaya başladı, kullanım ömürleri uzadı. El aletleri, bilgisayarlar, cep telefonları, müzik aletleri, kameralar, oyuncaklar derken vb. son yıllarda yeni sektör oluşturdu. Bu gibi aletlerin çoğalması ile birlikte şarjlı pilleri her yerde bulunur hale geldi ama hala sorun çözülemedi. Pahalı bataryaların içindeki standart şarjlı piller ucuza bulunabiliyor ama malesef bağlanamıyor. Amatörlerin yaptığı punta veya lehim, pili çok çabuk bozuyor.

Türkiye’de mağazalarıyla hizmet veren Akupil ” atmayın yenileyin “ sloganı ile bataryaları servis merkezleri ve yenilenecek bataryaları toplayan hizmet merkezleri şeklinde yapılanıyor. Servis merkezleri franchise anlaşması ile geniş bir korumalı bölgeye sahip oluyor, bölgesinde tanıtım yapıyor, kendi altında hizmet merkezleri ağını oluşturuyor. ülke genelinde müşterileri bilgilendiriyor ve servis merkezlerine yönlendiriyor.

Akupil’ in franchise vereceği  girişimcilerde aradığı özellikler;

Akupil cihazının pratik kullanımı sayesinde sıradan teknik beceriye sahip biri kolayca öğrenebiliyor. Şarjlı piller merkezi temin edildiği için pil tedarikinde tecrübe gerekmiyor. Ancak müşteriyi doğru bilgilendirmek ve yönlendirmek için piller hakkında detaylı bilgiye sahibi olmak veya öğrenmeye açık olmalıyız. Gerekli bilgi Akupil tarafından öğretiliyor. Servis işletmecisinin birinci yükümlülüğü müşteri bulmak, bölgesinde tanıtımlar yapmak, hizmet noktaları oluşturmak.

Akupil’ in franchise alan girişimciye sağladığı kazançlar NELERDİR*

Servis merkezleri bulundukları bölgede şarjlı piller ve bataryalar için tek tedarik kaynağı oluyor. Servis merkezinin fiyatları orijinal batarya fiyatının çok altında kaldığı için tüketici kazanıyor ve sürekli müşteri oluyor. Servis merkezi de satış fiyatı üzerinden %50 civarında kar ediyor. Servis merkezi ortalama ciroları yakaladığında yatırımını yaklaşık 1,5 yılda geri kazanıyor.

Akupil’ in gelecekteki hedefleri NELERDİR?

Türkiye genelindeki yapılanmasını 3 yıl içinde tamamlamayı hedefliyor. İlk hedef, İstanbul’da 11, Ankara’da 4, İzmir’de 2 bölgenin çalışmaya başlaması. Bunların dışındaki öncelikli bölgeler Tekirdağ, Kocaeli, Adapazarı, Bursa, Manisa, Denizli, Muğla, Eskişehir, Konya, Antalya, Mersin, Adana, Hatay, Gaziantep, Kayseri, Samsun. Bölge verilecek olan diğer illerse Edirne, Çanakkale, Balıkesir, Aydın, Yalova, Kütahya, Afyon, Isparta, Bilecik, Düzce, Bolu, Zonguldak, Çorum, Tokat, Sivas, Maraş, Malatya, Elazığ, Diyarbakır, Urfa, Ordu, Trabzon, Erzurum.

Akupil Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR