Agt

Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu Arasında Yer Alan Agt; Yurt Içinde Ve Yurt Dışında Bayilik Veriyor.

AGT Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

AGT Bayilik Şartları

Firma Kriterlerine Uygun Lokasyon Bulmak
Gerekli Yatırım Tutarına Sahip Olmak
Firmanın Büyüme Politikasını Benimsemek
Ticari Sicili Temiz Olmak

AGT Bayilik Açıklaması

AGT Bayilik

 “Ahşabı Geliştiren Teknoloji” sloganının baş harflerinden AGT markasını yaratan firma; 1984 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Yurt içine ve yurt dışına bayilik veren firmalar arasında yer alan AGT; günümüzde mobilya bileşenleri sektöründe dünyaca ünlü markalardan biri olmayı başarmıştır. 

Antalya Organize Sanayi Bölgesinde 400 bin m2’lik modern üretim tesislerinde faaliyetlerini yürüten AGT bayilik verdiği girişimcilere kendi ürettiği MDF, MDF-LAM, panel ve profil satış hakkı sunmaktadır. Parke ve süpürge üretimi de gerçekleştiren AGT; ürünlerinin %50’sini yurt dışına ihraç etmekte ve ülke ekonomisine de yoğun bir destek sunmaktadır. Ürünlerinin kalitesi, çeşitliliği ve özgünlüğü ile girişimcilerin de dikkatini çeken marka şık tasarımları ile mobilya sektörünün aranan üreticilerinden biridir. 

5 kıtada 60’tan fazla ülkede satış noktası bulunan AGT; yüksek marka bilinirliği ile girişimcilerine kazançlı bir ortaklık sunmaktadır. Tüm bayileriyle dönemsel olarak bir araya gelen marka bayii toplantıları düzenlemekte, bayilerin firmaya duyduğu sadakati arttırırken motivasyonu da yükseltmektedir. AGT, başarılı bayilerine ödüller vererek diğer bayilerin de ortak amaç uğruna hareket etmesini sağlamaktadır. 

AGT bayilik almak isteyen girişimcilerin yerine getirmesi gereken AGT bayilik şartları ve sahip olması gereken AGT bayilik bütçesi ile ilgili net bir bilgi bulunmamaktadır. AGT yetkilileri ile gerçekleştirdiğimiz görüşmede bu konuda bilgi vermediklerini; yalnızcaAGT bayilik başvurusu yapan girişimcilerle detayları konuştuklarını öğrendiğimizi belirtmek istiyoruz. 

AGT Bayilik Almanın Avantajları

AGT bayilik almayı düşünen girişimcilerin en büyük avantajı şüphesiz markanın dünya genelinde bilindik bir marka olmasıdır. Az önce de belirttiğimiz gibi dünya genelinde 60’dan fazla satış noktası bulunan marka bayilerine bölge koruması, eğitim, personel, lokasyon seçimi ve pazarlama destekleri sunmaktadır. Bayilik almak isteyen girişimciler internet sitesinde yer alan AGT bayilik başvuru formu doldurduktan sonra firma yetkililerinin kendilerine ulaşmasını sağlayabilirler. AGT bayilik şartlarını karşılayan girişimciler kısa süre içerisinde AGT ürünlerini satarak hem sürümden kazanabilir hem de prestijli bir işin sahibi olabilirler. 

Mobilya sektöründe bayilik veren firmalar içerisinde özel bir konuma sahip olan AGT; mobilya üretiminde kullanılan ara ürünleri ile kalitenin ve yenilikçiliğin adı haline gelmiştir. Yola çıktığı ilk günden bu yana üretim teknolojilerini geliştiren ve kalitenin sürdürülebilirliğini ispatlayan marka birçok mobilya firması ile iş ortaklığı yapmaktadır. 

İnşaat sektörüyle eş zamanlı büyüyen mobilya sektörünün öncü kuruluşları arasında yer alan AGT; tüm bu artıları göz önünde bulundurulduğunda bayilik almayı düşünenler tarafından değerlendirilmesi gereken firmaların başında yer almaktadır. Sadece Türkiye’de değil, yurt dışında da faaliyetlerini sürdürmesi markanın değerini yükseltmekte ve dolayısıyla bayilerinin kalite ispat çabası gereksinimini ortadan kaldırmaktadır. 

Mobilya Sektöründe Bayilik Almak

Mobilya sektöründe bayilik almak oldukça karlı iş fikirleri arasında yer alır. Mobilya gereksiniminin sürekliliği, inşaat sektörünün gelişmesi ve halkımızın ev dekorasyonuna giderek daha fazla önem vermeye başlaması mobilya sektörünün de büyümesine yol açmaktadır. Online satışlarla ve fiziksel mağazalarda mobilya ürünlerinin yüksek satış cirolarını yakalamasıyla mobilya mağazası açmanın karlılığı çoğalmaktadır.

Mobilya bayilikleri ile mobilya sektöründeki tekel yavaş yavaş azalıyor. Her bütçeye uygun mobilya satışının yapılması hedef kitlenin hayalindeki mobilyalara kavuşmasını kolaylaştırıyor. Söz konusu kalite ve tasarım olduğunda mobilya bayiliği alan girişimcilerin seçimleri; kazançları üzerinde büyük bir etkiye neden oluyor. 

 

 

AGT Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR