Yamaha

Yamaha Bayilik Açıklaması

Yamaha Hakkında : 1968 yılında kurulan Yamaha Motor Europe N.V. (YME), Yamaha Motor Firmasının Avrupa'daki genel merkezidir. YME, aşağıda sıralanan Yamaha Motor ürünlerinin Avrupa pazarındaki pazarlama ve satış faaliyetlerinin koordinasyonundan sorumludur: Yamaha motosikletleri ve scooter’ları, dıştan takma deniz motorları, WaveRunner deniz araçları, ATV, golf arabaları, kar motosikletleri ve jeneratörler.

Yamaha Bayilik 

Yamaha'nın motosiklet, scooter ve dıştan takma deniz motorları imalatı için Fransa ve İspanya'da yatırımları bulunmaktadır. Tamamen Avrupa'da tasarlanıp geliştirilmiş ve imal edilmiş olan YZF-R125 modeli, Avrupa Araştırma ve Geliştirme bölümlerinin ve üretim tesislerinin 21.yüzyıl için sınıf lideri yeni ürünler yaratmak üzere nasıl birlikte çalıştıklarının mükemmel bir örneği. Çok popüler modeller X-Max 125 ve X-Max 250 (İspanya'da üretiliyor), bu iş birliğine diğer örneklerdir. 

Schiphol-Rijk yerleşkemizde ayrıca şu birimler yer almaktadır: Yedekparça ve aksesuar lojistik merkezimiz Yamaha Motor Hollanda; Hollanda pazarından sorumlu Yamaha distribütörü Yamaha Motor Orta-Avrupa; İngiltere, Almanya, Avusturya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Slovakya ve Polonya'da denizaşırı satış ve pazarlama faaliyetleri.

Yamaha Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR