Vitrinfoni

Vitrinfoni Bayilik Açıklaması

Vitrinfoni Bayilik

Vitrinfoni Bayilik Hakkında : 2010 yılından beri hediyelik eşya sektöründe toptan tedarik sağlayan şirketimiz, 2015 yılı itibariyle perakende sektöründe de hep sanal mağazalarda hemde reel mağazalarda yer almaktadır. Sanal mağazalar için ücretsiz xml veren firmalara arasında da yer alan vitrinfoni, reel mağazalardan da hiç bir ücret talep etmemektedir. 

Vitrinfoni Bayilik ve Bayilik Başvurusu Bayi (B2B) portföyünü günden güne genişleten kurumumuz aynı çatı altında artık perakende (B2C) müşterilerine de hizmet verecektir. Kişiye özel ürünlerin %90dan fazlasını kendi bünyemizde, farklı kategorilerdeki dekor ve tasarım ürünlerini, kendi üretim tesislerinde ve yapmış olduğumuz ithalat anlaşmalarıyla hizmetinize sunulmaktadır. 

Vitrinfoni Bayilik ve Bayilik Başvurusu 

Firma ismi: Vitrinfoni İnternet Hizmetleri 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 1

Franchising / Bayilik Destekleri: Pazarlama, Bölge Koruması

Vitrinfoni Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Vitrinfoni olarak bayilik vereceğimiz kurumun sektörden en az 2 yıl deneyimli olması gerekmektedir.

Vitrinfoni Bayilik Başvurusu

 Vitrinfoni Bayilik, Vitrinfoni Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek için aşağıda vermiş olduğum iletişim numaralarından firma ile irtibat kurabilirsiniz.

 

Vitrinfoni Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR