Paşa Turizm

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Bayilik veren tur firmaları

Paşa Turizm Bayilik Açıklaması

Paşa Turizm Bayilik

Paşa Turizm Bayilik Hakkında : Firmamız 26/02/2008 yılında Osmanbey merkezli olarak kurulmuştur. “Ey İBRAHİM insanları Hacca davet et,dünyanın her yanından yaya olarak yada binekleriyle davetine gelsinler. (HACC/27)” ayetinin nazil olmasıyla,bu çağrıya icabet etmek isteyen tüm misafirlerimize PAŞA TURİZM AİLESİ olarak tecrübemizle en iyi hizmeti sunup dualarınızI alabilmek ilk hedefimizdir. Sizler bu farz ibadeti hakkıyla yerine getirirken, deneyimli kadromuzla rahatınız için tüm gayretimizle çalışıyor olacağız. 

Paşa Turizm Bayilik ve Bayilik Şartları

Misafirlerimizi ,İslamın kalbi,imanın kıblesi olan KABE-İ MUAZZAMA’ya yakın mesafedeki 5 yıldızlı konforlu otellerimizde ağırlayıp,”Haccı kabul edilen kişi annesinden doğmuş gibi günahlarından arındırılır” Hadis-i Şerif’iyle şereflenip,rahmet kapısını çalabilmeniz için elçi olmaktan gurur duyacağız.

Paşa Turizm Bayilik ve Bayilik Şartları 

Yakın zamanda alternatif tatil seçenekleriyle de, sizlerin hizmetine girecektir.en uygun uçak biletlerinide bizde bulmanız mümkündür. PAŞA Turizm olarak işlerinizin bereketli, günlerinizin hayırlı ve sağlıklı geçmesini dileriz.

  • Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak
  • Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmak
  • Ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak,
  • Mevcut ve yeni hizmetlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak sürekli girişimci olmak
  • Yenilikçi bir şirket olarak, geleceği şekillendirme arzusu ve insanlığa faydalı olan yenilikler üretme konusundaki kararlılığının arkasında durmak
  • İnsana odaklı çalışmayı temel almak
  • Tüm kalite planlarını müşteri memnuniyetine dayandırmak
  • Yalnızca bulunduğu bölgede değil ülke çapında bir marka olmak İnsanların seyahat ihtiyaçlarını en iyi anlayan ve kaliteli hizmetiyle en iyi şekilde karşılayan, en yenilikçi, en güvenilir ve turizm denildiğinde ilk akla gelen, lider turizm markası olmak ve kutsal topraklarda sizleri birbirinizle tanıştırmak, buluşturmak ruhların sırası olan kabe-i muazama'da dua'ya davet ediyoruz.

Firma ismi: PAŞA TURİZM 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 7 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama

Paşa Turizm Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: PAŞA TURİZM UMRE SATIŞ OFİSLERİ VERMEKTEDİR. TÜRKİYE GENELİNDE 5 AYDA 7 TEMSİLCİLİKLE 2 SENE İÇİNDE 100 DEN FAZLA SATIŞ OFİSİMİZLE TÜM TÜRKİYEYE YAYILMA AMACINDAYIZ PAŞA BİR MARKA GRUBUDUR. BİZİMLE BİRLİKTE TEMSİLCİMİZ OLMAK İÇİN BİZE ULAŞINIZ.

 

Paşa Turizm Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR