Landini Traktör

Landini Traktör Bayilik Açıklaması

Landini Traktör bayiliği almak istiyorsanız ilk yapmanız gereken Landini'nin web sitesinden gerekli formu tüm ayrıntıları ile doldurmanız gerekiyor.  Landini Traktör hakkında ayrıntılı bir tanıtım yapmak istersek hakkında bölümündeki sizlerle paylaşabiliriz. 

Landini Traktör Bayilik  Landini Tarım sektöründe dünyanın en önemli traktör üreticisi olmayı kendine ilke edinen ve dünyanın en köklü traktör firmalarından biri olan Landini, 1884 yılında Giovanni Landini tarıfından Fabricco’da kurulmuştur. 1910 yılında ilk yanma hazneli motor Giovanni Landini tarafından üretilmiş ve ilk prototipi 1925 yılında yaratılmıştır. Uzun çalışmalar sonucu 1955 yılında meyvelerini almaya başlayan Landini, L55 modeliyle yanma hazneli en güçlü traktörü üretmiştir. Her geçen sene gücüne güç katan Landini,1957 yılında İngiliz dizel motor devi Perkins motorlarının İtalya’da üretilmesi için anlaşma imzalamıştır. Dinamizmi ve ileri görüşlülüğü ile gelişmelerini devam ettiren Landini, 1973 yılında 6500 - 7500 - 8500 gibi modelleri devrimsel 12 + 4 şanzımanlarıyla üretmeye başlamış ve 1977’de büyük seriler üretmiştir. Gelişimine aralıksız devam eden Landini, 1982’de ilk bahçe serisi traktörlerini piyasaya sunmuştur. 1988’de orta güçlü 60 - 70 - 80 serileri 24 + 12’lik şanzımanlarla hizmete geçmiş ve 13.000 adetlik zamanının rekor bir satış rakamına ulaşmıştır.

Gün geçtikçe büyüyen Landini , daha fazla büyüme kararı alarak 2007’de Fabbrico, Luzzara ve Rio’daki San Martino fabrikalarında yenilenme çalışmalarını tamamlamıştır. İtalya’nın yanı sıra San Martino’da da Landini’nin yedek parça dağıtım merkezi bulunmaktadır. 2009 yılında 5H ve 7 serileri ilk defa piyasaya sunulmuş olup, Rex, Trekker ve Technofarm serileri ise tasarım değişikliğine gitmiştir. 2010 yılında Teknik inovasyon ödülüne aktif güvenlik araçlarından dolayı layık görülmüştür ve 2011 yılında Landini Rex 110F modeliyle en prestijli ödüllerden biri olan “En iyi Uzmanlaşmış Yılın Traktörü” ödülünü almıştır. Yıllık 24.000 adetlik üretim kapasitesi, gelişmiş mühendisliği, araştırma ve geliştirmesi, lojistiği ve satış sonrası hizmeti ile Landini Avrupa’nın yanı sıra dünya çapında büyük role sahiptir.

Modern tasarımıyla, öncü teknolojisiyle, 70 BG - 230 BG arası geniş güç opsiyonlarıyla Landini Türkiye’nin geleceğine ışık tutan traktördür. Inovasyonu, ekolojiyi, en kaliteli servis hizmetini, müşteri menuniyetini ve insana yatırımı kendisine ilke edinen Landini, 2 Ocak 2013 tarihinde ANADOLU MOTOR ile distribütörlük anlaşması imzalamıştır. Bu tarihten itibaren Landini, artık ANADOLU MOTOR güvencesi altındadır. 

 

Landini Traktör Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR