Kanuni Motosiklet

Kanuni Motosiklet Bayilik Açıklaması

Kanuni Motosiklet Hakkında : Kuralkan Motorlu Araçlar A.Ş. bir Kuralkan Şirketler Grubu kuruluşudur. Kuruluşu 1950 li yıllara dayanan gurubumuzun Motosiklet Sektörünün yanı sıra Bilgisayar, Otomotiv, İnşaat sanayinde yatırım ve iştirakleri bulunmakta 1500 ü aşkın kişiye istihdam imkanı sağlamaktadır. Grubumuzun Otomotiv sanayinde faaliyet gösteren şirketi Kuralkan Motorlu Araçlar A.Ş. motosiklet sektörüne ilk adımını 1987 yılında MZ Motosikletlerin Türkiye distribütörlüğüyle atmıştır. 

Kanuni Motosiklet Bayilik Sektörde gösterilen başarının ardından, 1994 yılında İstanbul Dudullu’daki fabrikasında yerli motosiklet üretimine başlayan Kuralkan Motorlu Araçlar A.Ş. O yıldan bu yana Kanuni markasıyla ürettiği motosikletleri hem yurt içi hem yurt dışı pazara sunmaktadır. Başarılı grafiğini 2000 li yıllarda da taşıyan Kuralkan A.Ş. faaliyetini 2006 da hizmete açılan İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı yakınındaki Kanuni Motosiklet Üssünde sürdürmektedir. Kanuni Motosiklet Üssü 50.000 m2 lik kurulum alanıyla yakın coğrafyanın en büyük motosiklet üretim tesislerinden biri konumundadır.

Yerli üretimin yanı sıra uluslar arası ortaklıklar ve stratejik işbirliği projeleriyle de motosiklet sektöründeki gücünü ve etkinliğini pekiştiren Kuralkan A.Ş.; Güney Koreli S&T Motorsla birlikte S&T Kanuni markasını üretmekte ve Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Geçen 25 yılda Türkiye’de yüzbinleri aşan kullanıcı adedi 250 bayisi ve 400'ü aşkın servis noktası ile ülkenin en büyük pazarlama ve hizmet organizasyonlarından birine sahip olan Kuralkan A.Ş.; ülkemizde Motosiklet Sektörünün doğmasında ve motosiklet kültürünün oluşmasında öncülük etmiş kuruluşlardan biri olmuştur. Kuralkan A.Ş. kullanıcılarından, bayilerinden, servislerinden ve çalışanlarından aldığı gücü; deneyimi becerisi ve enerjisiyle birleştirerek ülkemizde milyonları motosiklet keyfiyle buluşturmayı, Kanuni adını yeniden dünya markası yapmayı hedeflemektedir. 

Kanuni Motosiklet Bayilik Başvuru Kanuni Motosiklet bayilik başvurusu yapmak isteyen girişimciler sitesinden Kanuni Motosiklet bayilik başvuru formuna giderek başvuruda bulunabilirler. Kanuni Motosiklet hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız ( Kanuni Motosiklet Bayilik Şartları, Kanuni Motosiklet Yatırım Maliyeti, Kanuni Motosiklet Bayilik Destekleri gibi...) aşağıda vermiş olduğum iletişim bilgilerinden irtibat kurabilirsiniz. 

Kanuni Motosiklet Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR