İhlas Motor

İhlas Motor Bayilik Açıklaması

İhlas Motor Hakkında : İhlas Motor A.Ş. deneyimli kadrosu, profesyonel bayi ve servis ağı ile Türkiye‘de JAC MOTORS’un distribütörlüğünü yapmaktadır. Bu işlem holdingin etkin medya gücü ve ülke genelinde 12.000 aktif pazarlama personelinin desteği ile kolay olmaktadır. İhlas Motor A.Ş. Ayrıca Avrupa, Orta Doğu ve Orta Asya Türk Cumhuriyetlerinde JAC MOTORS adı ve kalitesini sunmaya aracı olacaktır. 

Çünkü; TGRT televizyon kanallarından biri Avrupa'dan yayın yapmakta ;Orta Doğu ve Orta Asya Türk Cumhuriyetleri tarafından izlenebilmektedir. İhlas Motor A.Ş. Montaj fabrikası üretim için hazır durumdadır. Bir fabrika olması müşteriye güven verir ve aynı zamanda ürün için yerel görüntü verir. Biz İhlas Motor A.Ş. İnanıyoruz ki JAC MOTORS’u Türkiyede en iyi temsil edeceğiz ve karlı bir iş birliği yapacağız.

 İhlas Motor Bayilik İhlas Motor BayilikTürkiye’de bugüne kadar onbinlerce motorlu taşıtın satışını gerçekleştiren İhlas Motor A.Ş den beklenen haber geldi. 2012 yılı mayıs ayı itibariyle İhlas Motor Bayilikler vermeye başlıyor. Türkiye’de bugüne kadar onbinlerce motorlu taşıtın satışını gerçekleştiren İhlas Motor A.Ş den beklenen haber geldi. 2012 yılı mayıs ayı itibariyle İhlas Motor Bayilikler vermeye başlıyor.

 İhlas Motor Bayilik Başvurusu Çin’in en büyük otomotiv üreticilerinden olan JAC ile işbirliği imzalayan İhlas Motor Bayilik Ağını kurmaya hazırlanıyor. Bu birleşmenin verdiği güçle Türkiye genelinde çeşitli yerlere İhlas Motor Bayiliği alacak girişimcileri arıyor. 

İhlas Motor Bayilik Başvurusu veya İhlas Motor Yetkili Servis Başvurusu yapmak isteyenler bu bayilik başvuru formu linke tıklayınız. 

İhlas Motor Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR