İdol Jeneratör

İdol Jeneratör Bayilik Açıklaması

İdol Jeneratör Bayilik

İdol Jeneratör Bayilik Hakkında Açıklama : JENERATÖR İMALAT- SATIŞ-SERVİS-KİRALAMA- YEDEK PARÇA İŞİ YAPILMAKTADIR, KISACASI JENERATÖR ADINA HERŞEY. Dünyanın yükselen değeri Enerji sektöründeki 10 yıllık deneyimi ile sektörün en başarılı elemanlarını bünyesinde bulunduran şirketimiz, siz müşterilemizin tüm enerji sorunları, ihtiyaçları için hızlı ve kesin çözümler ile yanındadır. 

 İdol Jeneratör Bayilik ve Bayilik Şartları Dünyanın tüm fuarları ve önde gelen teknolojilerini yakından takip eden ekibimiz, dünyadaki tüm yenilikleri anında personelinin tamamına şirket içi eğitimler ile aktarır, İDOL JENERATÖR sektöründe önde gelen firmalardandır. Türkiye'de jeneratör üretimi yapan lider firmalar arasında yer almak, kaliteli üretim yaparak, pazar payını arttırmak. 

Vizyonumuz : Kendi alanında Türkiye'de bilinir, güvenilir, her zaman iyiyi arayan, pazar payını devamlı arttıran, kaliteden ödün vermeyen, çalışanına ve müşterisine değer veren bir firma olmak.

 Misyonumuz :Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan ürünler ve hizmetler sunmaktır. Yapılacak tüm çalışmalarda insan faktörüne değer veren, verimli hizmet anlayışı ile sistem ve kaliteye önem vererek, çalışanlarımızın ve müşterilemizin her zaman "Enerji Kaynağı" olmaya devam etmektir.

İdol Jeneratör Bayilik Şartları

Firma ismi: İDOL JENERATÖR

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 2 

Franchising / Bayilik Destekleri: Pazarlama 

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Karşılıklı görüşmeden sonra.

 

İdol Jeneratör Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR