Zenith Oto Temizlik Ve Bakım Ürünleri

Zenith Oto Temizlik ve Bakım Ürünleri Bayilik Açıklaması

Zenith Oto Temizlik ve Bakım Ürünleri Bayilik

Zenith Oto Temizlik ve Bakım Ürünleri Bayilik Veriyor Zenith Oto Temizlik ve Bakım Ürünleri Bayilik Hakkında :Firmamız olan DRN PAZARLAMA & DAĞITIM ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK ve KİMYASAL ÜRÜNLER imalat ve aktif pazarlama ekibiyle Ankara içi, anlaşmalı kargo sistemiyle Tüm Türkiye’ye ürünlerimizin satışını gerçekleştirmektedir. Müşterilerimize seçeceği TuneX / Zenith Car Care 2 farklı kalitede sunulan oto temizlik ve bakım ürünleri adına geniş yelpazeli ürün seçenekleriyle hizmet vermektedir. Son 2 yıldır farklı şehirlere bayilikler verilmektedir. 

Zenith Oto Temizlik ve Bakım Ürünleri Bayilik Veriyor 

DRN Pazarlama ve Dağıtım 2010 yılında Tunex oto bakım ve koruma ürünleri ile 2013 yılında ise ZENİTH profesyonel oto bakım ve koruma ürünleri ile sektöre hızlı ve etkili bir giriş yapmayı başarmış ve profesyonellerin vazgeçilmezi olmuştur. Müşteri memnuniyetini önemseyerek kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla tüketicilerine sunmayı temel ilke olarak benimseyerek yolumuza hızla devam etmekteyiz. 2014 YILINDA İSE TS EN ISO 9001-2008 KALİTE YÖNETİM BELGESİ İLE KALİTESİNİ VE KANITLAMIŞTIR. 

Firma ismi: DRN PAZARLAMA & DAĞITIM ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK ve KİMYASAL ÜRÜNLER 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 18 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması

Zenith Oto Temizlik ve Bakım Ürünleri Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Bayilik sartları, Başlangıç Yatırım bedeli 7.000 ile 15 Bin TL arasında olmalı.

 

Zenith Oto Temizlik ve Bakım Ürünleri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR