Zalatta

Zalatta Bayilik Açıklaması

Zalatta Bayilik

Zalatta Bayilik Hakkında : Gıda sektöründe yeni bir sayfa açıyoruz sloganıyla 2011 yılında, Beşiktaş’ın en merkezi yerinde hizmete açılan, özeni, kaliteyi ve profesyonel hizmeti harmanlayarak oluşturduğu zengin menüsü, Dünya mutfaklarından seçilmiş lezzetleri, cazip fiyat anlayışı, ferah ortamı ve modern mimarisi ile “Zalatta” neşeli arkadaş buluşmalarının, iş molalarının, bazen toplantıların, gerçekleştiği ve alışveriş arası yorgunluklarının atıldığı nezih bir mekan olma özelliğini bulunduruyor. 

Zalatta Bayilik ve Bayilik Başvurusu Tarihi Beşiktaş çarşısında World Cuisine’s Zalatta sloganıyla Zalatta sizi Dünya mutfağınız benzersiz lezzetleriyle tanıştırıyor. İlk olarak Beşiktaş’ın en merkezi konumu olan Çarşı’da hizmet vermeye başlayan Zalatta; şu anda İstanbul’un farklı noktalarında ferah ortamı ve modern mimarisiyle neşeli arkadaş buluşmalarının, iş molalarının ve bazen de toplantıların gerçekleştiği bir mekân olma özelliklerini cazip fiyat anlayışıyla siz müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Zalatta Bayilik Ürün Grupları

  • Makarnalar
  • Izgaralar
  • Salatalar

Tadı damağınızda kalacak yemekler; harika tatlılar ve güzel bir keyif kahvesi mi hayal ediyorsunuz, tam yerindesiniz!Hızlı servis, lezzetli yemekler ve uygun fiyatıyla Zalatta sizi Dünya Mutfağı ile tanıştırıyor. Dünyada yeni moda olan yavaş-hızlı yemek kültürü Zalatta ile yanı başınızda. Izgarada pişen garnitürlü yemeklerden İtalyan tarzı makarnalara, kahvaltılık çeşitlerden tatlılara, dünya kahvelerine kadar birçok lezzet Zalatta’da buluşuyor.

Zalatta Bayilik Başvurusu

Zalatta Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimciler vermiş olduğum bu Zalatta Bayilik Başvuru Formu linkten Zalatta Bayilik Başvurusu yapabilirler. Zalatta Bayilik, Zalatta Bayilik Şartları ve Zalatta Bayilik Maliyeti hakkında detaylı bilgi edinmek için aşağıda vermiş olduğum iletişim numaralarından firma ile irtibat kurabilirsiniz.

 

Zalatta Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR