Yıldız Araz

Yıldız Araz Kadınlarımızın El Emeği Ile Hijyenik Koşullarda Hazırladığı Ürünlerimiz, Yıldız Araz Adı Altında Toptan Ve Perakende Tüm Müşterilerimizin Beğeni Ve Takdirlerini Kazanmaktadır...

Yıldız Araz Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
Bütçe açıklaması belirtilmemiş.

Yıldız Araz Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Yıldız Araz Bayilik Açıklaması

Yıldız Araz Bayilik

Kadınlarımızın el emeği ile hijyenik koşullarda hazırladığı ürünlerimiz, Yıldız Araz adı altında toptan ve perakende tüm müşterilerimizin beğeni ve takdirlerini kazanmaktadır. Yıldız Araz Konya-Ankara-Antalya olmak üzere  7 bayilik / franchise sisteminde, toplam 900 e yakın noktada ürünlerini satış noktaları ve sunmaktadır. 

Yıldız Araz Perakende Franchising ve Toptan Bayilik olarak iki şekilde fırsat sunmaktadır.

Yıldız Araz Bayilik İnsan sağlığına en duyarlı ülkelerden alınan, sağlığa uygunluk belgeleri ile Yıldız Araz’ın kalitesi yurt dışında da kanıtlanmıştır. Peynirli, kıymalı, mantarlı,kıymalı mantarlı, spesiyal  ve ıspanaklı su börekleri, değişik lezzetlerde Çikolatalı ve Meyve aromalı ekmek kadayıfı ile ev tarhanası, mantı, erişte, tel kadayıf tatlı çeşitleri, çeşitli börekler pasta ve kurabiye çeşitleri ile hizmet veren YILDIZ ARAZ , ürettiği kaliteli ürünleri en taze haliyle seri ve günlük olarak yurt çapında tüm bayilerine ulaştırmaktadır. 

Yıldız Araz Bayilik Anlaşması ile Verdiği Destekler

  • Eğitim
  • Operasyon
  • Kalite Kontrol
  • Reklam

Yıldız Araz Franchising Bayilik Şartları

Yıldız Araz ciradan pay almamaktadır.

Franchising Konsept Mağaza minimum M2: 100 – 150 m2 Bayilik Giriş Bedeli: 100.000 TL

Yıldız Araz franchising açmak için gereken toplam bedel: 100.000 TL – 300.000 TL arasında büyüklüğe ve bölgeye göre değişmektedir. 

Toptan bayilik için bölge analizi başvurunuzdan sonra değerlendirme yapıyoruz. Bizimle iletişim kurduğunuzda toptan mı ? frachising mi? olduğunu belirtirseniz daha hızlı yardımcı olabiliriz..

Teşekkürler.

Yıldız Araz Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR