Yalibor Yalitim İnşaat Mak. İth. İhr. San Ve Ti̇c Ltd Şti̇

Yalibor Isi Ses Yangin Yalitimi Bor Katkili Selülöz Yünü Üreti̇ci̇si̇

YALIBOR YALITIM İNŞAAT MAK. İTH. İHR. SAN VE TİC LTD ŞTİ Bayilik Avantajı

*
İskonto detayı belirtilmemiş.

YALIBOR YALITIM İNŞAAT MAK. İTH. İHR. SAN VE TİC LTD ŞTİ Bayilik Destekleri 2/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

YALIBOR YALITIM İNŞAAT MAK. İTH. İHR. SAN VE TİC LTD ŞTİ Bayilik Şartları

Kurumsal Kimlik

YALIBOR YALITIM İNŞAAT MAK. İTH. İHR. SAN VE TİC LTD ŞTİ Bayilik Açıklaması

Yalıbor Bayilik

Yalıbor Bayilik / Isı, Ses ve Yangın Yalıtımı Bayilik Hakkında Açıklama : YALIBOR; tamamen doğaldır, kimyasal bir bileşik ihtiva etmediği için çoğu yalıtım malzemesi gibi kanserojen değildir…

Zamanla bozulmaz, çürümez, korozyon ve paslanma yapmaz. Böcekler ve mikro organizmalar tarafından tahrip edilemez. Küf tutmaz. Selüloz ve Bor'un birleşimi ile üretilen YALIBOR; ısı, ses ve yangın yalıtımını aynı anda yapar. Selüloz esaslı malzemelerden elde edilen, içerisinde bor bileşenleri barındıran, ısı, ses ve yangın izolasyon malzemesidir. 

 Yalıbor Bayilik / Isı, Ses ve Yangın Yalıtımı Bayilik YALIBOR, direk selülozdan üretilebildiği gibi geri dönüştürülmüş kağıt kullanılarak da üretilebilmektedir. Nefes alan ve doğal bir yapısı vardır. Atık kağıtların toplanarak bor madeni ile özel işlemler kullanılarak işlenmesinden elde edilen YALIBOR, özel püskürtme makineleri sayesinde her türlü yüzeylere rahatça uygulanabilme özelliğine sahiptir. 

YALIBOR ; tamamen doğaldır, kimyasal bir bileşik ihtiva etmediği için çoğu yalıtım malzemesi gibi kanserojen değildir. Zamanla bozulmaz, çürümez, korozyon ve paslanma yapmaz. Böcekler ve mikro organizmalar tarafından tahrip edilemez. Küf tutmaz. YALIBOR istenilen kalınlıkta uygulanabilir. Her yüzeyde istenilen kalınlıkta istenilen yoğunlukta uygulama yapma imkanına sahiptir. Uygulamanın ekyersiz olması, her türlü ısı ve ses köprüsünün oluşmasını engeller. 

YALIBOR tamamen çevre dostudur.Ses yalıtımıve akustik düzenlemelerde kullanılır. Cami, konser salonları, toplantı odaları, okullar, fabrikalar, atölyeler ve diğer halka açık mekanlar, aynı zamanda kayıt stüdyoları gibi üst düzeyde ses yalıtımı gerektiren mekanlarda uygulanır.

İçerdiği borun kaynama noktasının yüksek olması itibariyle yangın yalıtımı maksadıyla tüm dünyanın üzerinde durduğu bir malzemedir. DIN 4102 normlarına göre "Yanmaz Malzemeler" olan B sınıfındadır. Elektriğe karşı dayanaklıdır. %85 selülöz % 15 Bor Uygulama püskürme yöntemi ile uygulanmaktadır kâr markajı yüksektir . Çatı Zemin oda bölmeleri Bodrum kat Hayvan çiftlikleri fabrikalar gibi bir çok yerde ısı ses yangın yalıtımı olarak uygulayabilirsiniz 

Firma ismi: Yalıbor ısı, ses ve yangın yalıtımı bayiliği Bayi 

Franchise Şube Sayısı: 10 Franchising 

Bayilik Destekleri: Reklam, Bölge Koruması

Yalıbor Isı, Ses ve Yangın Yalıtımı Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: 30.000 TL Bölge analizi Eğitim Teminat.

Yalıbor Isı, Ses ve Yangın Yalıtımı

 

 

YALIBOR YALITIM İNŞAAT MAK. İTH. İHR. SAN VE TİC LTD ŞTİ Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç