Wo Loves

Parfüm Sektörünün Yenilikçi Isimlerinden Wo Loves Bayilik Vererek Büyümesini Sürdürüyor.

Wo Loves Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Wo Loves Bayilik Şartları

Mali Açıdan Yeterli Olmak
İletişim Ve Pazarlama Yönünden Güçlü Olmak
Girişimci Bir Ruha Sahip Olmak

Wo Loves Bayilik Açıklaması

Wo Loves Bayilik

Wo Loves parfüm sektöründeki deneyimi, üstün kalite anlayışı ve kullandığı son teknolojik imkanlar sayesinde hızlı bir büyüme hedefliyor. Ve bu amacına ulaşabilmek için parfüm sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilerine karlı yatırım olanakları sağlıyor. Sektördeki ihtiyacın ve potansiyelin farkında olan markamız çalışmaları ve yenilikçi tarzı ile sektöre farklılık getiriyor ve kurumsal pazarın en iyi isimlerinden biri olmak konusundaki iddiasını sürdürüyor. Kaliteli ürünlere ulaşmak için en kaliteli hammaddeleri kullanıyoruz. Sektördeki lider markalardan tedariklerimizi gerçekleştiriyor ve dünya genelinde kabul edilen standartlara sahip hammaddelerden elde ettiğimiz ürünlerimizi en uygun fiyatlarla tüketicilerimize sunuyoruz. 

Wo Loves Bayilik Şartları

Wo Loves bayilik almak isteyen girişimcilerimizden isim hakkı bedeli almıyoruz. Bayilik almak isteyen girişimcilerimiz telefon numaralarımız aracılığı ile markamız yetkililerine bayilik taleplerini iletebiliyorlar. Bayilik vermek için istediğimiz şartların başvuru sahibinde uygun olup olmadığını uzman danışmanlarımızın değerlendirmeleri ve yaptığımız fizibilite çalışmaları ile kontrol ediyoruz. Bayilik vereceğimiz bölgede bir başka Wo Loves Parfüm şubesinin olmamasına özen gösteriyoruz. Wo Loves bayilik almak isteyen girişimcilerimizden işletmelerini; işyerlerinin, yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu, mağaza işletmeciliğine uygun olan ana arterlerde, alışveriş merkezlerinde, süpermarketlerin, sinemaların, okulların yoğun olduğu bölgelerde konumlandırmalarını istiyoruz. Mağazamızın açılacağı dükkanın cadde cepheli ve 10 – 50 metrekare arası alana sahip olmasını talep ediyoruz. Eğer mağazamız alışveriş merkezinde açılacaksa o zaman 5 – 15 metrekare alana sahip dükkanlara  uygunluk verebiliyoruz.

Wo Loves Bayilik Avantajları

Wo Loves bayilik alan girişimcilerimiz Sağlık Bakanlığı’nın izniyle Avrupa standartlarında üretim yapan ve parfüm sektöründe hem tüketicilerin hem de bayilik almak isteyen girişimcilerin ilk tercihi olan bir marka ile çalışma fırsatını elde edebiliyorlar. Kimyagerlerimizin kontrolünde üretilen ve gerekli tüm testlerden başarı ile geçen ürünlerimizi uygun fiyatlar ile piyasaya sürüyor; bu şekilde sektörde sahip olduğumuz pazar payımızı da artırıyoruz. 

Wo Loves olarak bayilik politikamızın aksaksız işlemesine ve bayilerimizin karlılığının yükseltilmesine en üst düzeyde önem veriyoruz. Bayilerimizi ailemizin bir parçası olan iş ortaklarımız olarak görüyor ve satışlarının artmasının markamızın büyümesinde de büyük önem taşıdığını biliyoruz. Wo Loves bayilik alan girişimcilerimizin karlılıklarını net olarak hesaplayabilmeleri için ürünlerimizin fiyatlarını TL bazında belirliyoruz. Ürün kalitemizi ve çeşitliliğimizi artırmak için uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Buna bağlı olarak hem müşteri kitlemizi hem de bayilerimizin karlılığını giderek artırıyoruz. Wo Loves bayilik alan girişimcilerimizin de kısa sürede düşük maliyetlerle karlı bir işletme sahibi olmasına katkıda bulunuyoruz.

Wo Loves Bayilik Destekleri

Wo Loves olarak bayilik alan girişimcilerimize personel desteği, proje desteği, eğitim desteği, pazarlama desteği, yer seçimi, bölge koruması, el kitabı ve ortak reklam alanlarında destek sağlıyoruz. Sektörel rekabetin giderek arttığı günümüzde müşterilerimizin mümkün olduğunca fazla çeşit bulabildiği mağazalar oluşturuyor, Wo Loves bayilerimizin sektördeki rakipleri karşısında avantajlı duruma geçmesi için kendileri ile işbirliği içerisinde çalışıyoruz. Bunun sonucunda da tüm bayilerimizin satış ve karlılık oranlarının yükseltilmesine katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Wo Loves bayilik alan girişimcilerimize satış esnasında ve satış sonrasında destek veriyoruz. Mağaza kurulumu, açılış ve tanıtım çalışmaları esnasında bayilerimiz ile işbirliği içerisinde çalışıyor, lokasyon belirlenmesi esnasında yapılan fizibilite çalışmalarımız ile de bayilik almak isteyen girişimcilerimize katkıda sağlıyoruz. Özel günlere yönelik olarak düzenlediğimiz promosyonlar ve destekler ile bayilik alan girişimcilerimizin daha geniş müşteri kitlelerine ulaşması hedeflenmekte olup, satış sonrası destekler sayesinde hizmet kalitemizde standardizasyonun sağlanması ve müşteri memnuniyetimizin üst noktalara ulaşması için aralıksız çalışmalarımıza devam ediyoruz. 

 

Wo Loves Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR