Wafflestop

WaffleStop Bayilik Açıklaması

WaffleStop Bayilik

WaffleStop, lezzetini hamurunun üstün formülünden alan dünya standartlarındaki waffle ile Türk tüketicisini tanıştırdı. 2011 yılı sonunda kendi orijinal waffle mix'nin yanında dünyanın en iyi waffle mix üreticisi New Carbon Company Golden Malted™ ürünlerinin de Türkiye ve Türki Cumhuriyetler temsilciliğini aldı. İlk şubesi Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal'da açılan Wafflestop çok kısa bir süre içinde hem Bağdat Caddesi müdavimlerinin hem de basının ilgisini çekti ve cadde sakinlerinin lezzet durağı haline geldi.

Top Gıda Pazarlama San. Ve Tic. Ltd. Şti tarafından kurulan Wafflestop'un öncelikli hedefi İstanbul'da prestijli noktalarda şube sayısını arttırmak ve franchisinig ağıyla tüm Türkiye'ye ve çevre ülkelere Wafflestop lezzetini taşımak. WaffleStop Wafflestop markası, koşulsuz müşteri memnuniyetini, son teknolojiyi ve hijyeni esas alan genç dinamik ve modern bir marka. Uluslararası tüm trendleri ve gelişmeleri takip eden, konsept ve standardını koruyarak büyümeyi hedefleyen WaffleStop, müşterilerine ince ayrıntılarda bile fark sunmayı amaçlıyor.

Türkiye'de ilk defa waffle yemeyi kolaylaştıran waffle caselerle, özel sunumuyla ve farklı soslarıyla rekabetten ayrılmayı başarmış durumda. Wafflestop kendi şeker ve yağ içermeyen eşşiz mix'ini ve 20'nin üstünde topping ve çikolata sosunu, waffle makinalarını kendi markasıyla franchise ağına ulaştırıyor. Amerika'nın ve Dünyanın en büyük waffle mix üreticisi Golden Malted waffle makinaları ve waffle mixleri ile gerçek Amerikan waffle'ının lezzetini müşterilerine sunuyor.

WaffleStop Bayilik Şartları

WaffleStop ailesine katılıp karlı bir ortaklığa adım atmak isteyenler için bayilik / franchising veriyor. Bölgesel ve şube olmak üzere iki tip franchising uygulaması ile franchise alan ya tüm ülke veya şehir için master franchise oluyor ya da bir mağaza için anlaşma yapılıyor. Uzman hukukçular denetiminde hazırlanmiş anlaşması, iş yapış manuelleri, görsel tasarımları ve pazarlama materyalleri, mimari tasarım hizmeti ile tarafların profesyonel olarak güvence altına alınarak başlangıçtan itibaren sağlıklı bir işbirliği kurulması amaçlanıyor.. WaffleStop eğitime inanıyor... Grup şirketi STE (Skills Training & Events) katkılarıyla franchise'larını 3 aşamalı bir eğitimle hazırlıyor.

WaffleStop Oryantasyon Eğitimi: haftalık iş başı eğitimini kapsamaktadır. WaffleStop Yönetimi: Standartlar, sipariş-stok yönetimi, temizlik, güvenlik, finansal sorumluluk ve eleman yönetimini kapsar. Müşteri Merkezli Hizmet: Müşteriye yaklaşım, satış, itirazların karşılanması ve uzun dönemli ilişki kurmayı kapsar.

 

WaffleStop Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR