Waffle’cı Akın Bayilik

Waffle’cı Akın Bayilik Hakkında : 1994 yılında ilk kez batı Avrupa ülkelerinde tanıştığımız waffle'ı Türk damak tadına uygun hale getirdik.O günden bugüne en iyi bildiğimiz işi severek yapıyoruz. Waffle seven dostlarımızın katkılarıyla Türkiye'nin en iyi 10 waffle'cısı arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Waffle’cı Akın Bayilik ve Bayilik Şartları FİRMA İSMİ: WAFFLE'CI AKIN BAYİLİK KATEGORİSİ: WAFFLE KURULUŞ YILI: 1994 BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 26

Waffle’cı Akın Bayilik Şartları

Waffle’cı Akın Bayilik ve Bayilik Şartları Waffle’cı Akın Bayilik ve Bayilik Şartları BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Hedefimiz; kendi işinin başında durabilecek işletmecilerle birlikte, ülkemizin her bölgesinde ve yurt dışında waffle'a ve Waffle'cı Akın'a yakışan yeni yerler açmak ve eşsiz waffle'mızı sevenlerine ulaştırmaktır.

Waffle’cı Akın Bayilik Destekleri

BAYİLİK DESTEKLERİ: PERSONEL DESTEĞİ, EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ.

Waffle’cı Akın Bayilik Başvurusu

Waffle’cı Akın Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimci yada ytatırımcılar vermiş olduğum bu Waffle’cı Akın Bayilik Başvuru Formu linke tıklayarak Waffle’cı Akın Bayilik Başvurusu yapabilirsiniz. Waffle’cı Akın Bayilik, Waffle’cı Akın Bayilik Şartları ve Waffle’cı Akın Bayilik Maliyeti hakkında daha detaylı bilgi edinmek için aşağıda vermiş olduğumuz iletişim numaralarından firma ile irtibat kurunuz.