Vhs Elektronik

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Elektrik Bayilikleri

VHS Elektronik Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

VHS Elektronik Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

VHS Elektronik Yazılım Ltd. Şti. sektörde uzun yıllardır hizmet veren mühendislerin bir araya gelerek kurmuş olduğu bir firmadır. Enerji yönetimi, otomatik sayaç okuma (OSOS) sistemleri ve SCADA konularında yenilikçi ve üstün nitelikli cihazlar geliştirmek, bu cihazlarla müşteri ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan güvenilir sistemler oluşturmak ve bu sistemlerle uygun maliyetli çözümleri, azami hızla sunmak amacı ile kurulmuştur.

Ezber bozan, alışılmış standartların üstündeki ürünleri ve sektörde ilk olan özellikleri ile kısa sürede önemli projelere imza atmıştır. Gücünü arge faaliyetlerinden alan firmamız proje gerekliliklerine göre müşterilerine ve iş ortaklarına yazılım, donanım veya anahtar teslimi çözümler sunma esnekliğine sahiptir. Tamamen kendi kaynakları ile geliştirip üretmekte olduğu ürünlerini yurtiçi ve yurtdışı piyasalarda pazarlamaktadır.

Merkezi Ankara da olan firmamız uzman teknik personeli, her an gelişmekte olan teknolojiyi yakından takip eden dinamik kadrosu ile Türkiye'nin her yerinde hizmetinizdedir.

2014 yılı itibari ile elektrik sayaçları ve PLC haberleşmede bir dünya markası olan ADD GRUP’un Türkiye mümessilliğini almıştır.

Firmamız ISO 9001:2008 kalite belgesine sahip olup tüm ürün ve hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti daima ön plandadır. Patentli ürünlerimiz, geniş donanım ve yazılım yelpazemiz müşteri ihtiyaçlarına göre esnek ve özel çözümler üretebilmenizi sağlamaktadır.

Misyon ve Vizyon

Misyon

Kısıtlı enerji kaynaklarının en verimli şekilde kullanılmasının başlıca unsurlarından biri olan enerji yönetimi kavramının ve bunun öneminin ilgililer tarafından daha iyi anlaşılmasına yönelik çalışmalar yapmak, Sektörün ihtiyaç duyduğu enerji yönetimi ve sayaç okuma ürünlerinin geliştirilmesi için sürekli Ar-Ge çalışmaları yaparak bu ürünleri ülkemize ve dünya pazarlarına kazandırmak, VHS'nin kendine yüklediği başlıca görevlerdir.

Vizyon

Uzaktan sayaç okuma ile ilgili teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, Değişime yön veren, Mükemmelliği hedefleyerek müşterilerine rekabetçi, güvenilir, yüksek kaliteli çözümler sunan, Müşteri memnuniyetini daima en üst düzeyde tutan, Yerli ve yabancı iş ortakları tarafından öncelikle tercih edilen, Sektöründe lider bir şirket olmaktır.

VHS Elektronik Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR