Uzman Tavuk Yumurta Bayilik

Uzman Tavuk Yumurta Bayilik Hakkında Firma Tanıtımı: Uzman Şirketler Grubu, Yumurta Bayiliklerini Arıyor. Türkiye ve Avrupa'da, kaliteli hizmet anlayışını vizyon haline dönüştürmüş, prestij sahibi şirketimiz; 17.000 m2 üzerine kurulmuş modern üretim tesislerinde gelişen teknolojiyle üretim yapmaktadır. Tamamen insan sağlığını ön planda tutmayı amaç edinen yumurtalarımız, yılda 400 milyon sofraya ulaşmaktadır.

Uzman Tavuk Yumurta Bayilik Konusudur.

Ülkemizde kanatlı hayvancılığın gelişmesi üzerine yaptığı yatırımlar ve sunduğu hizmetler ile sektördeki yerini sağlamlaştıran bir marka olmayı başaran Uzman Tavuk, Türkiye'nin en büyük entegre üretim firmalarından biri haline gelmiştir. Uzman Tavuk bugün sahip olduğu damızlık üretim tesisleri, kuluçkahaneler ve yem üretim tesisleri ve bu tesislerde kullandığı ileri teknoloji ve deneyimli personel ile sektöre yön veren bir marka konumundadır. Geçmişten aldığı güçle, gelece yatırım yapmaya devam eden Uzman Tavuk, büyüyen Türkiye'nin gücüne güç katmaktadır. Ürünlerimizin tamamı ambalajlı olarak satılmaktadır ve Tarım Bakanlığı Gıda Kodeksine uygundur. Güvenilir ve sağlıklı besinlerin zor bulunur olduğu bu dönemde % 100 doğal yemlerle üretim yapan Uzman Tavuk paketli yumurta grubunda, önceliğini Türkiye’ye vererek daha sonra da dünyaya bu lezzeti götürmeye emin adımlarla devam edecektir. Yüksek kar marjı ile sınırlı sayıda bayilik verilecektir. Sizler de uzman tavuk ailesine katılmak için başvurularınızı yapabilirsiniz.

Uzman Tavuk Yumurta Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Peşin alımlarda, her araç için yaklaşık TL toplam yatırım gerekmektedir. Vadeli çalışmalarda, aylık cironun iki katı kadar teminat alınır ve vademiz 21 gündür. Ürünü taşıdığınız araçlarınızda gerekli ısı izolasyonu yapılmış olmalıdır. Ürünleri stoklayacağınız deponuz direkt ısı ve güneş ışığına maruz kalmamalıdır.

Firma ismi: Uzman Tavuk Gıda Sanayi Ticaret Şirketi
Bayi - Franchise Şube Sayısı: 5
Franchising / Bayilik Destekleri: Bölge Koruması