Uzman Kimyasal Temizlik Maddeleri

Uzman Kimyasal Temizlik Maddeleri Bayilik Açıklaması

Uzman Kimyasal Temizlik Maddeleri Bayilik

Uzman Kimyasal Temizlik Maddeleri Bayilik Hakkında Firma Tanıtımı: UZMAN Kimyasal Temizlik Maddeleri San. ve Tic. Ltd. Şti. 2012 yılında kurulmuş Onelüx markasıyla toptan üretime başlamış ve 2015 yılından itibaren Gülfa markasıyla marketlerde ki raflarda yerini almıştır. Şuan da Onelüx ve Gülfa markasıyla sıvı temizlik maddeleri üretimine devam etmektedir. 

Uzman Kimyasal Temizlik Maddeleri Bayilik Konusudur. 

 Uzman Kimyasal Temizlik Maddeleri Bayilik Şartları 1 yıl kadar kısa bir sürede uzun bir yol alan şirketimizin başarısının altında yatan tek neden “KALİTE” ve ürün kalitesini değiştirmeden, düzenli ve eksiksiz sevkiyatları ile “MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ” ön planda tutulmaktadır. Nihayi tüketiciye yönelik ürün kalitesi ile asla kısa vadeli düşünmeyen bir kuruluş olan “UZMAN KİMYASAL” ürünleri sıvı deterjan grubunda; Sıvı Bulaşık Deterjanı, Ultra Kıvamlı Çamaşır Suyu, Yüzey Temizleyici, Aspirin, Çamaşır Suyu, Banyo fayans derz temizleyici, Çamaşır Yumuşatıcı, Sıvı Amonyaklı Krem, Cam Sil, Yağ Çözücü, Kir Çözücü, vb. çeşitleri ile sizlere endüstriyel ve perakende ambalajlı ürünleri ile hizmet vermektedir.

Birçok sektöre hizmet vermekte olan “UZMAN Kimyasal Temizlik Maddeleri San. ve Tic. Ltd. Şti.” uzun vadeli proje ve yatırımları ile sizlerle uzun süren birliktelikler düşünmektedir. BU SEBEPLE bayilerimiz kaliteli temizlik ürünlerini arada hiç kimse olmadan en uygun fiyatlar ile üreticiden almış olacaklardır. Bayilerimiz ile ortak bir çalışma kapsamında hareket ederek satış potansiyelimizi birlikte arttıracağız. Geçinmek istiyorsan yap sat, Para kazanmak istiyorsan al sat. 

Firma ismi: Uzman Kimyasal Temizlik Maddeleri San. ve Tic. Ltd. Şti. Bayi 

Franchise Şube Sayısı: 3Franchising 

Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması

Uzman Kimyasal Temizlik Maddeleri Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Bayilik Almanın Avantajları;

1-Bayilik almak hayatınızı değiştirecek bir deneyim yaşamanıza sebep olur. Kendi işinin patronu olma hayalini gerçekleştirmiş olursunuz.

2-Bir üretim tesisi kurmanın çok zor olduğunu hepimiz biliriz. Bayilikte böyle bir sorunla karşılaşmazsınız.

3-Bayilik alırken bir sistemde almış olursunuz aslında. Sizin yapmanız gereken tek şey satmak.

4-Başarı şansınız daha yüksektir. Çünkü riskiniz çok azdır.

5-Bir ürünü üretip satmaktansa üreticiden alıp satmak daha kolaydır ve külfeti gerçekten azdır.

6-Giderleriniz çok azdır.

7-Bayilik sisteminin bir parçası olmak sistem içerisinde büyümeniz için size her zaman daha fazla fırsat sunar. Bir kez başarılı bir bayi haline gelirseniz sonraki adımda birden fazla birimden oluşan bayiliğin sahibi olabilirsiniz. Yeni bayilerimizle ilk 3 ay peşin çalışmaktayız.

Büyüyen bir ailenin parçası olmak isterseniz gelin beraber çalışalım... İstanbulda üretimini yaptığımız Havuz Kimyasallarının kullanımını artırmak, yeni pazarlar oluşturmak ve ülke genelinde yaygınlaştırmak amacıyla bayi ağı kurulacaktır. Havuz bakımı hizmeti verebilecek ve kimyasallarını satışını gerçekleştirebilecek bulunduğu il yada ilçede temsilciliğini yapabilecek bireyler, bayiler ve temsilciler aranıyor.

Bu teklifi kendi işini yapmak isteyen herkese sunuyoruz. Gerekli teknik bilgi ve eğitimi firmamız tarafından verilecektir. Havuz kimyasalları her ne kadar sezonluk bir iş olarak görünsede aslında böyle değil. Çünkü havuz dediğimiz zaman aklımıza ilk gelen villa havuzları oluyor. Otellerin kapalı havuzları, belediyelerin kapalı havuzları bunun dışında sitelerin, alışveriş merkezlerinin, camilerin vb. yerlerin süs havuzları var. Hemen satmaya başlayın çok para kazanın.

Bu ürünlerin kimya kısmını çözmenize gerek yok bu kısmını Uzman Kimyasal olarak biz çözdük. Ürünlerimiz havuz kullanıcıları ve işletmecileri tarafından zaten tanınmaktadır yapmanız gereken tek şey uygun fiyatlı ürünlerimizden haberdar olmalarını sağlamaktır hepsi bu kadar

.

 

Uzman Kimyasal Temizlik Maddeleri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR