Uzman Entegre Tavukçuluk

Uzman Entegre Tavukçuluk Bayilik Açıklaması

Uzman Entegre Tavukçuluk Bayilik

Uzman Entegre Tavukçuluk Bayilik  Hakkında : Uzman entegre tavukçuluk Et ve Yumurta sanayi olarak sektörde teknolojik ürünler kullanarak et ve yumurta üretiyor ve ambalajlı olarak bayililer aracıyla piyasaya sunuyoruz. Bugün biz; Yumurta satışı ve ihracatı aynı zamanda uygun fiyatlarıyla kaliteyi, ulusal ve uluslar arası pazarlarda ürünümüz yerini alıyor. Uzmanyum Yumurta markalı bir üründür. Ürünlerimizin Tamamı ambalajlı olarak satılmaktadır. İl Tarım Müdürlüğünden Gıda Kodeksine Uygundur.

Uzman Tavuk üretim alanında sadece rakiplerine değil farklı alanlarda faaliyet gösteren tüm işletmelere de örnek olacak firma hem de en önemli ve en güvenilir markası. Uzman Tavuk bulunduğu sektöre yön veren,dünyadaki yenilikleri anlık olarak takip eden sürekli değişim felsefesini benimsemiş, tüm süreçlerin yönetilmesinde mükemmeliyetçi yaklaşımları ilke edinmiş bir ailedir.

Uzman Tavuk ailesi , insan sağlığına ve çevreye duyarlı, insan odaklı çalışanlarının mutluluğunu sağlamaya yönelik tedbirleri alan rakiplerine saygılı, ürettiği ürünlere güvenen ve arkasında duran ve müşteri memnuniyetini önde tutan anlayışı neticesinde elde ettiği ürünleri üretimindeki liderliğini ve tecrübesini taşıyarak sektöre yön vermektedir.

FİRMA İSMİ: UZMAN ENTEGRE TAVUKCULUK

BAYİLİK KATEGORİSİ: GIDA YUMURTA

KURULUŞ YILI: 2010

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 10

Uzman Entegre Tavukçuluk Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Ürün Peşin alınırsa teminat yatırım maliyeti istemiyoruz. 

BAYİLİK DESTEKLERİ: EĞİTİM DESTEĞİ

 

Uzman Entegre Tavukçuluk Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR