Uçan Halı

Uçan Halı Bayilik Açıklaması

Uçan Halı Bayilik

Uçan Halı Eğlence Sektöründe 2005 yılından beri Bayilikler Veriyor. 24 Bayiye ulaşan firmanın bayilik detayları yazımızın devamındadır. Geleceğin iş kollarından biri olacağına inancımızla tasarladığımız, patentli ürünümüz olan UÇAN HALI film stüdyosuyla sizlerde kendi yaşadığınız bölgelerde yatırım yapabilirsiniz.

Eğlence sektörüne yeni ve çok kazançlı bir alanda işe kar ortağı olarak başlamak istemezmisiniz? Dünyadaki eğlence teknolojisi alanında en başarılı yere sahip olacak ürünlerimizle sizlerde kendi işinizin sahibi olun. Uçan Halı Şehrinizde olmayan, Bir ilki gerçekleştirerek, işletme maliyetlerinin en düşük ve kar marjının en yüksek olduğu uçan hali sistemiyle, günlük yüksek girişli ve süreklilik arzedecek şekilde kazanç sağlamak için sizleride UÇAN HALI sistemi sahibi olmaya davet ediyoruz..

Sadece 5.000 TL depozito ile Kendi bulunduğunuz ilin Uçan halı bayisi oluyorsunuz. Size tüm ekipmanları ve Uçan halı Mobil studyosunu ücretsiz veriyoruz. Sistemi okul okul dolaştırıyorsunuz, Kar ortağı olarak çalışmaya başlıyoruz. Kazancı yarı yarıya bölüşüyoruz. Her okuldan 2000 TL , 3000 TL kazanma fırsatı

 

Uçan Halı Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR