Tucco Gastropub Bayilik Açıklaması

Tucco Gastropub Bayilik

 Tucco Gastropub Bayilik ve Bayilik Başvurusu Tucco Gastropub Bayilik Hakkında : Tucco olarak ilk evimizi Adana’nın en nezih ve önemli caddelerinden biri olan Turgut Özal bulvarında, misafirlerini evinde hissettiren kaliteli servis anlayışıen lezzetli yemekleri alkollu alkolsuz içecekler ile sunan , en güzel dekorasyonun insan olduğuna inanan, herkese KALİTENİN ASLA TESADÜF OLMADIĞINI KANITLAYAN bir mekan yaratma hayali ile açtık. Bu motto ile de standartlarımızı koruyarak, büyümeye devam edeceğiz. 

Tucco Gastropub Bayilik ve Bayilik Başvurusu 

Firma ismi: TUCCO GASTROPUB 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 3

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel Tuccoolarak ilk evimizi Adana’nın en nezih ve önemli caddelerinden biri olan Turgut Özal bulvarında, misafirlerini evinde hissettiren kaliteli servis anlayışı ile en güzel dekorasyonun insan olduğuna inanan, herkese KALİTENİN ASLA TESADÜF OLMADIĞINI KANITLAYAN bir mekan yaratma hayali ile açtık. Bu motto ile de standartlarımızı koruyarak, büyümeye devam edeceğiz. 

HEDEFLERIMIZ VE FARKLILIKLARIMIZ

Misafir odaklı,işini en doğru şekilde, gönülden sahiplenerek ve hakkıyla yapan, tüm iletişimlerinde önce dinleyen ve ihtiyaçları anlayan, birbirine güvenen, birbirlerinin uzmanlığına saygı gösteren ve önce KALİTE diyen çalışanlarıyla fark yaratacak olan, her zaman daha iyiyi, çok lezzetliyi bulmak için çabalayan ekibimizle Türkiye’nin her noktasında bir TUCCO evimizin olmasını hedefliyoruz. Bizim için iş sonuçlarımızdan önce (ciro, karlılık vs )misafir gelir; çünkü sunduğumuz hizmet ile müşterilerimizi evinde hissettirmek ve daima büyük lezzetlerimizle fark yaratmaya devam etmek görevimizdir. Bu görevde de en büyük oyuncu TUCCO ELÇİLERİ yani sizlersiniz…

Tucco Gastropub Bayilik Başvurusu

Tucco Gastropub Bayilik, Tucco Gastropub Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıda vermiş olduğum irtibat numaralarından firma ile iletişim kurabilirler.

 

Tucco Gastropub Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR