Triples

Triples Bayilik Açıklaması

Triples Oto Bakım Ürünleri Bayilik

Triples Oto Bakım Ürünleri Bayilik Hakkında Firma Tanıtımı: Serkan Otomotiv 2005 yılında İstanbul’da kurulmuştur. 2014 yılına kadar otomotiv sektöründe kendini kanıtlamış bir firma olarak öz sermaye ile kendi markası olan “TRIPLES” markası ile otomotiv kimyasalları, katkı maddeleri, sprey grupları ve otomotiv temizlik ürünlerini üretmeye başlamıştır. 2015 yılında ihraç ettiği otomotiv kimyasal ürünlerini Türkiye pazarında satışa sunmaya başlamıştır. Kaliteli ürünler, uygun fiyat ve müşteri memnuniyetini arttırarak ticari hayatına devam edecektir. 

Triples Oto Bakım Ürünleri Bayilik Konusudur. 

 Triples Oto Bakım Ürünleri Bayilik ve Bayilik Şartları Bayilerimizin, kendi bilgilerine, ürün gruplarına, yeni sipariş işlemlerini yapmalarına, geçmiş siparişlerini incelemeye, sipariş durumlarını takip etmesine olanak sunan TRİPLES BAYİ PANELİ girişimiz ile hizmetinizdeyiz. 

Firma ismi: Serkan Otomotiv Bayi

Franchise Şube Sayısı: 28 Franchising

Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması

Triples Oto Bakım Ürünleri Bayilik Ürünleri

  • AEROSOL
  • KATKI MADDELERİ
  • OTO BAKIM ÜRÜNLERİ
  • OTO PARFÜMLERİ
  • KİŞİSEL KULLANIM ÜRÜNLERİ

Triples Oto Bakım Ürünleri Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Bayilik şartlarında isim kullanım hakkı ÜCRETSİZDİR. Minimum alımlarda bayilerimize yardımcı olmak adına bölge çalışması ve pazarın büyüklüğüne göre değişmektedir. 

TRİPLES üretime başladığı günden bu güne kadar KAZAN KAZANDIR prensibiyle çalışmaktadır. Bayilerini desteklemede ve üretim sürecinden marka yaratmaya kadar bir çok konuda bayisinin daima yanında olmuştur. 

TRİPLES ailesinde değerli bayilerimizle kazanmaya devam ediyoruz.

 

Triples Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR