Treelink- İnteraktif Mezuniyet Albümü!

&Quot;Treelink&Quot;, Öğrenciler Için Interaktif Mezuniyet Fotoğraf Albümleri Ve Eğitim Kurumlarında Dijital Mezuniyet Ağacı Oluşturulmasını Sağlayan Mobil Uygulama Işidir.

Treelink projesinin Kurucu Ortağı Anton ile Bonplan’ın geri bildirimi!

5 Şubat 2019 15:26 · 62
Treelink projesinin Kurucu Ortağı Anton ile Bonplan’ın geri bildirimi!

Anton Nedosekin'in bize söylediği gibi, etkileşimli mezuniyet albümleri oluşturma fikri, bir sonraki mezunlar toplantısından sonra ortaya çıktı ve 10-15 yıl sonra okuldaki mezunlarla ilgili bilgilerin kaybolduğu ortaya çıktı. Anton’unda dahil olduğu BT projesi ile mezuniyet albümlerini birleştirme karar verdiler.Okullar için bir temel oluşturmaya izin veren mezunların ağacı bu şekilde ortaya çıktı. Treelink projesine ilgi Voronej bölgesindeki okullarda ilgi artmaya başladı. Anton böyle bir ağacın Rusya’daki her okula gerekli olduğu konusunda emin.


 

Girişimci, Bonplan web sitesi üzerinden yeni proje bültenine abone oldu. Franchise projelerinin gelişimini takip etti ve gerçek değerlendirmeleri inceledi. Anton, bu değerlendirmeler sonrasında Bonplan’a güven duymaya başladı. Anton, Bonplan’a bir teklif gönderdi ve işbirliği başladı.

 

Bonplan, bizimle bir sözleşme imzalar sonrasında bütün içerik dosyalarını alır ve bizi evrak işleriyle uğraştırmaz. Bizim için uygun temsilcileri bulur ve kriterlerimize layık hareket eder. Bu iş onların uzmanlık alanı. İlk aşamada bizi operasyon, gelişim ve fiyatlandırma gibi birçok konuda bilgilendirdiler. 

Bonplan ile 4 aylık bir çalışma süresi sonrasında 16 Treelink ofisi açıldı. Anton, ‘İş daha yeni başladı. İzlenimlerimi paylaşıyorum’ dedi. Şimdi ortak aramak yerine, zamanını projesini geliştirmek ve yeni projeler oluşturmak için harcayabilir. “Hukuki meselelerle uğraşmadan büyümemize izin veren Bonplan'dı. Temsilciler bize yeni öneriler gönderir, biz uygularız. Ölçeklendireceğimiz 2 yeni proje var. ” dedi.

Yorumlar
Henüz hiç yorum yapılmamış, düşüncelerinizi belirtmek ister misiniz?
Yorum yap
BAŞVUR