Tordo Dondurma

Tordo Dondurma Bayilik Açıklaması

Tordo Dondurma Bayilik

Tordo Dondurma Bayilik Hakkında : Firmamız Kurucularının Soyadında yer alan Torun kelimesi ve yaptıkları meslek olan Dondurma kelimelerinden oluşan TORDO markasını kullanmaya 1983 yılından itibaren bu marka altında hizmet vermişlerdir. 

Tordo Dondurma Bayilik ve Bayilik Şartları 

Firmamız Dondurmanın başkenti olan Kahramanmaraş’ta üretilen ve bugün dünyanın bildiği ve tercih ettiği Kahramanmaraş dondurmasını 1983 yılında Frigorifik -40 soğuk araçlarla ilk şehirlerarası Dondurma sevkiyatı ve dağıtımını yapmıştır. 1983 yılında Kahramanmaraş Dondurmasını öncelikle Akdeniz Bölgesinde yaklaşık 1000’e yakın satış noktası ile Dondurma severlerle buluşturan firmamız.

Tordo Dondurma Bayilik ve Bayilik Şartları 2000 yılından sonra Doğu Anadolu, İç Anadolu ve Ege bölgelerinde 3000’den fazla satış noktası ile dondurma severleri gerçek lezzetli Maraş dondurması ile buluşturmayı başarmıştır. Aynı yıl Eylül ayında Kahramanmaraş'ta Hükümet Bulvarı üzerinde faaliyet göstermek üzere Tordo Halikarnas Pastanesi'ni hizmete açılmış ve yerinde hizmet ile Kahramanmaraş halkına Dondurma lezzetine ulaşmasını sağlamıştır. 2007 yılına kadar Aile Firması olan ticari işletme de Dondurma, Tatlı, Yaş Pasta, Yöresel Ürünler ve Unlu Mamul üretim & dağıtımı toptan olarak yapılmaya başlamış ve il bazında bayilikler vermeye başlamıştır.

2008 yılında daha profesyonel ve kurumsallaşma çalışmalarına hız vererek tek marka altında toplanma kararı vermiştir. Bu sebeple tüm faaliyet alanlarımızda Tordo Dondurma markasını kullanmaya başlamıştır. 2011 yılında Kahramanmaraş Şeyh Adil Caddesi üzerinde 2. Şubesi olan Tordo Dondurma Cafe Kahramanmaraş halkına hizmet vermeye başlamıştır. Firmamız Faaliyette bulunduğu sektörlere yatırım yapmak isteyen yatırımcılara Franchising Cafe & Pastane Şubeleri ve Endüstriyel Dondurma dağıtım bayiliği vermektedir.

Tordo Dondurma Bayilik Şartları

Tordo Dondurma Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Soğuk hava deposu Dağıtım aracı minimum 50 adet Soğutucu dolap toplam maliyet 75.000 tl. Firma ismi: TORDO DONDURMA Bayi - Franchise Şube Sayısı: 4 adet Bölge bayiliği 1 adet bölge Müdürlüğü Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel

 

Tordo Dondurma Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR