Topmodels

TopModels Bayilik Açıklaması

TopModels Bayilik

Her Şehirde Yeni Bir TOPMODELS; Her Şehirde RAKİPSİZ Bir İş Demektir! Kendi işinizin sahibi olmak, keyifli bir ortamda para kazanmak için, Türkiye’nin modelcilik ve hobi ürünleri sektöründeki lideri Topmodels’den büyük Franchising kolaylıkları dönemi başladı! Yıllardır Franchising mağazacılığı konusunda edindiğimiz deneyimlerimizi, tüm yurtta sizlerle paylaşıyoruz. Siz de günümüzün gelişen sektörü “uzaktan kumandalı model araçlar ve hobi ürünleri” alanında bir mağazanız ve büyüyen Türkiye’mizin hızlı büyüyen şirketi Topmodels ailesinde yeriniz olsun isterseniz, hemen bizi arayın.

TopModels Bayilik Bilgileri

 topmodels bayilik Deneyimlerimiz artık şunu göstermektedir ki; Topmodels mağazası olmayan bir şehirde, hangi konumda bir Topmodels mağazası açılırsa açılsın, internet ve diğer reklamlarımızdan dolayı ve marka bilinirliğimizin en üst düzeyde olmasının bir sonucu olarak, hobi ve model araç meraklıları Topmodels mağazalarını doldurmaya yetmektedirler.

Başarılı bir Topmodels mağazası olabilmek için mutlaka 4-10 bin TL mertebesinde kira bedeli olan, 80-100 metrekareden büyük yerlere ihtiyaç YOKTUR! Merkezden yapılan reklamlar, Topmodels’e yakışacak temiz ve ulaşımı kolay bir yerdeki Topmodels mağazasına zaten yeterinde müşteri çekebilmektedir. Bu sebeple, özellikle küçük şehirlerimizde, 30-40 metrekare civarında, kirası 500-2.000 TL aralığında mağazalar, artık Topmodels mağazası olmaya son derece elverişli ve kârlı mağazalar haline gelmişlerdir. Bu durumda ilk açılış için yapılması gereken yatırım tutarları da oldukça azalabilmektedir.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi ilk beşe giren büyük şehirlerimiz dışında, ortalama 25-35 bin TL bütçelerle bir başlangıç Topmodels mağazası açılabilmektedir. Üstelik genel giderleri düşük olan bu mağazalar, kendi potansiyelleri yanında Topmodels internet sitesinden ve reklamlarından duyarak gelenlerle birleştiğinde, ortaya hatırı sayılır oranlarda kârlar elde edilen mağazalara dönüşmektedirler.

Elbette sermaye ne kadar büyürse, kazanç da o oranda artacaktır. Ancak çok büyük beklentileri olmayan, kısa zamanda “köşeyi dönme, voleyi vurma” hayalleri olmayan , ayakları yere basan yatırımcılar için, başlangıç seviyesinde bir Topmodels mağazası açmak da akıllı bir yatırım halini almıştır. Kısacası, Türkiye’nin neresinde olursanız olun, bir Topmodels mağazası sahibi olmak isterseniz, size mağaza kurulumundan başlayarak her aşamada destek ve eğitim veriyoruz.

Eğer siz de şehrinizde bir Topmodels mağazası sahibi olarak kendi işletmenizin başına geçmek ve kendi kendinizin patronu olmak isterseniz, şehriniz için öngörülen kontenjan tamamlanmadan bizi arayın. İmkanlarınızı bizimle paylaşın ve birlikte yapabileceklerimizi değerlendirelim. Geç Kalmayın! Hemen Arayın! “Eyvah, ben düşündüm ama adamlar mağazayı açtılar bile” diyerek pişmanlıklarını bizimle paylaşanlardan olmayın! 

ÖNEMLİ NOT: Sitemizde Topmodels Temsilciliği gördüğünüz bölgelerde de Topmodels Mağazası açmak için müracaatta bulunabilirsiniz. Bir şehirde Topmodels Mağazası açıldığında, oradaki temsilcilikler de o Topmodels Mağazasına bağlanmaktadır. 

TopModels Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR