The Soap Story

The Soap Story Bayilik Açıklaması

The Soap Story Bayilik Hakkında

The Soap Story 2003 yılında Antwerp'te ilk dükkanını açarak kozmetik sektörüne giriş yaptı. Avrupa'ya açılışı 1 sene sonra oldu. Şu an dükkanının bulunduğu ülkeler; İspanya, Çek Cumhuriyeti, Kanarya Adaları, Portekiz, Belçika, Hollanda ve artık Türkiye. Soap Story Türkiye olarak ilk dükkanımızı Palladium'da açıyoruz. Tüm ürünlerimiz doğal, sabunlarımız el yapımı olarak Belçika'dan gelmektedir. Hiçbir ürünümüz hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. 

Soap Story mağazamızda müşterilerimize ürünlerle birebir deneyim yaşama fırsatı veriyoruz. Müşterilerimiz kendi ürün sepetlerini kendi zevklerine göre yaparak eğlenceli zaman geçirebilecekler. Soap Story'de müşterilerimiz her ay farklı bir koku ve ürünle karşılaşacak . Ana ürünü çok çeşit kokulara sahip olan sabun olmakla birlikte vücut bakımı, hediyelik ürünler, sağlık ürünleri ve çocuklar için ürünler de içerir. Dükkanın kendisi şaşırtıcı renk ve koku dünyasıdır. 

The Soap Story Bayilik  The Soap Story Bayilik ve Bayilik Şartları Doğal kokuları esas alan Soap Story, günlük kullanım ve özel anlarınızda kullanmanız için yeni ürünler üretiyor. Bu ürünleri Avrupa ve diğer ülkelerde sayısı artan mağazalarımızda sunuyor. Tüm ürünler nemlendirici ve gliserin bazlı olup, kullanışlı paketler içinde sunulur. Doğal ve iyi bilinen kozmetik içeriklere sahip vücut ürünleri, etkili kişisel bakım ve eşsiz kokuları birleştiriyor. Bu çeşitliliğin bir parçası deniz minarelleri peelingi ve doğal lif ile temizliğe odaklanırken, diğer parçası bakım yapan shea nut özlü vücut yağı ve E vitamini içeren vücut losyonuna odaklanıyor.

The Soap Story Bayilik Şartları

  • Açılacak mağazanın en az 50 m2 olması gereklidir.
  • Açılacak mağazanın Alışveriş merkezi içinde olması gerekmektedir.
  • 50 m2 mağaza için teşrifat masrafı olusacaktir, dukkana gore mimar ile gorusulup fiyat belirlenecektir.
  • 50 m2 mağazada mal alım masrafı dukkan m2'sine gore degisiklik gosterir, dukkan belirlendikten sonra mal adedi ve masrafi belirlenir.

The Soap Story Ürünleri ve Özellikleri

Cup Sabun, Bar Sabunlar, Rolly Polly : Nemlendirici özelliğine sahip. Banyo Topları:Temizleyici bileşenler içerir & eşsiz yoğun nemlendirici krem özelliğine sahip. Rahatlatıcı terapi özelliği ile vücuda ve ruhunuza sağlık verir. Sabunlu Sünger: Sabun & Sünger bir arada. Vücut Yağı: Afrika Karite Ağacı'nda bulunan fındıktan üretilen shea yağı içerir. Dinç olmanızı sağlayan yağ içeriğiyle besleyici vücut kremi. Tahriş olmuş deriden sizi kurtarır & küçük yaraları iyileştirir. 

Masaj Yağı: Jojoba, zeytinyağı, E vitamini içerir. Cildin nem dengesini korur. Rahatlık verir, kasların esnemesine yardımcı olur. Lif: Mısır'lıların kabak benzeri meyvesindan yapılan doğal sünger. Ölü derinin ciltten pul pul dökülmesini sağlar. İçinde doğal gliserin bulundurur. Duş Jeli:Derinlemesine temizler, cildin ph dengesini korur. Etkili parfüm özelliği uzun sürelidir. Asılır kapak özelliğine sahip. Kristaller: Zengin mineraller içerir.Detox ve derinlemesine cildi temizleme özelliğine sahip. Kan dolaşımını harekete geçirir.

 

The Soap Story Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR