The Coffee Cab

The Coffee Cab Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* Yatırım bütçesi 40-50.000 Euro

The Coffee Cab Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

The Coffee Cab Bayilik Şartları

Girişimci Ruh Ve Başarma Tutkusu. iş Süreçlerinin Tümüne Hakim şekilde İşin Başında Bulunabilmesi. yeniliklere Açık, Gelişmiş Bir Vizyona Sahip Olması.

The Coffee Cab Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

Türkiye’nin ilk Patentli Mobil Kahve Aracı olan The Coffee Cab bayilik veriyor. 2019 yılı sonuna kadar 50 bayiye ulaşmayı hedefleyen firma bayilik alanlara eğitim ve pazarlama desteği sunuyor. Yatırım bütçesi 40-50.000 Euro aralığında olan The Coffee Cab girişimcilere kahve sektöründe mobil hizmet verme olanağı sunuyor.

The Coffee Cab, elektrik, su gibi ihtiyaçları olmadan espresso bazlı kahve çeşitlerini servis edebilen Türkiye’nin “patentli ilk mobil kahve aracıdır.”

The Coffee Cab Nedir ?

The Coffee Cab tarafından AR-GE çalışmaları yapılan ve tasarlanan, Faydalı Model Olarak tescillenen özel üretim araçları “24 saat” kesintisiz kahve servisi yapabilecek enerjiyi üretebilir. Atıklarını kendi içerisinde muhafaza ebilen araçları, çevreye ve doğaya zarar vermeden, aklınıza gelen heryerde kahve servisi imkanı sunar.

Tüm bunların yanısıra eşsiz kalitedeki arabica kahve çekirdekleri ile hazırlanan espresso bazlı tüm çeşitleri müthiş bir deneyimle tatmanıza olanak sağlar.

The Coffee Cab Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR