1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Cafe
  3. The Coffee Cab

The Coffee Cab

The Coffee Cab bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, The Coffee Cab bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Cafe

500000 ₺

Hakkımızda

Türkiye’nin ilk Patentli Mobil Kahve Aracı olan The Coffee Cab bayilik veriyor. 2019 yılı sonuna kadar 50 bayiye ulaşmayı hedefleyen firma bayilik alanlara eğitim ve pazarlama desteği sunuyor. Yatırım bütçesi 40-50.000 Euro aralığında olan The Coffee Cab girişimcilere kahve sektöründe mobil hizmet verme olanağı sunuyor.

The Coffee Cab, elektrik, su gibi ihtiyaçları olmadan espresso bazlı kahve çeşitlerini servis edebilen Türkiye’nin “patentli ilk mobil kahve aracıdır.”

The Coffee Cab Nedir ?

The Coffee Cab tarafından AR-GE çalışmaları yapılan ve tasarlanan, Faydalı Model Olarak tescillenen özel üretim araçları “24 saat” kesintisiz kahve servisi yapabilecek enerjiyi üretebilir. Atıklarını kendi içerisinde muhafaza ebilen araçları, çevreye ve doğaya zarar vermeden, aklınıza gelen heryerde kahve servisi imkanı sunar.

Tüm bunların yanısıra eşsiz kalitedeki arabica kahve çekirdekleri ile hazırlanan espresso bazlı tüm çeşitleri müthiş bir deneyimle tatmanıza olanak sağlar.

  1. Cafe & Restoran

The Coffee Cab Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

The Coffee Cab Şartlar & Koşullar

The Coffee Cab Fotoğraflar

Cafe Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör