Tepe Mobilya

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Ofis Mobilya Bayilikleri
Bayilik Veren Mobilya Mağazaları

Tepe Mobilya Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Tepe Mobilya Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

Tepe Home Mobilya ve Dekorasyon Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş. 1997 yılında Bilkent Holding’e bağlı   olarak kurulmuş, ülkemizde mobilya ve ev aksesuarı perakendeciliği alanında faaliyet gösteren ilk ve en   büyük mağazalar zinciridir. Kuruluşundan itibaren hızlı bir büyüme sürecine giren Tepe Home, ilk mağazasını 1998 yılında Bilkent   Center Alışveriş Merkezi’nde faaliyete geçirmiş olup; bugün 6 mağaza 13 bayi 2 depo 1 fabrika ve   110.000 m2’yi aşan satış alanıyla faaliyet göstermektedir. Tepe Home’un faaliyet gösterdiği   mağazaların  2'si İstanbul’da, 3'ü Ankara’da, birer tanesi ise Adana, Alanya, İzmir Diyarbakır,  Elazığ, Eskişehir,İzmit, Kayseri, Kıbrıs, Sivas,  Tekirdağ, Trabzon, Isparta,Tokat,Gaziantep'te bulunmaktadır. Ülkemizde aynı mekân içinde ve büyük alanlarda her türlü ev ofis mobilyasıyla ev aksesuarının birlikte müşterilere sunulması uygulaması Tepe Home tarafından başlatılmıştır.


‘’Mutluluk evinizde başlar’’ felsefesi ile yola çıktığımız ve mobilya sektöründe yarım asırlık tecrübe ile oluşturduğumuz güven, sadakat ve müşteri memnuniyetinin sürdürülebilirliğini sağlamak öncelikli gayemizdir.

Birinci sınıf malzeme ve işçilik ile ürettiğimiz çevre dostu ürünlerimizin devamlılığını sağlayarak, yasal şartlar ve standartlar doğrultusunda beklentileri ve gereksinimleri en iyi şekilde karşılamak temel felsefemizdir.

Yaratıcı fikir ve tasarımlarımızı, sürekli iyileştirme bakış açımızla buluşturarak hedeflerimize ulaşma noktasında ‘’Daha İleriye, En İyiye’’ vizyonumuz ile tedarikçilerimiz, paydaşlarımız ve müşterilerimizle birlikte büyüyerek katma değerli faaliyetler gerçekleştirmeyi taahhüt ederiz.

VİZYON
Türkiye’de lider ilk 10 marka arasında yer almak.

MİSYON

Tüketicilerimizin ve dekorseverlerin stil gustosunu geliştirmek, zenginleştirmek ve yaşam

tarzlarına yönelik çözümler sunmak.

Tepe Mobilya Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR