Teorem Yurtdışı Eğitim

Teorem Yurtdışı Eğitim Bayilik Açıklaması

Teorem Yurtdışı Eğitim Bayilikler Verecek

Amacı sadece yurtdışı eğitim danışmanlığı olan Teorem Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı müşterilerine ücretisiz danışmanlık hizmetleri kapsamında dil okulları, üniversite programları, yaz okulu, mesleki sertifika, staj, lise eğitimi vb konularda kayıt, başvuru, vize, konaklama, vb organizasyonları, yurtdışında anlaşmalı olduğu 1000 nin üzerinde okulların Türkiye temsilciliğini yapmak sureti ile müşterilerinden herhangi bir ilave ücret almadan gerçekleştirmektedir. Firmanın karı çalışmış olduğu okullardan almış oldukları temsilcilik bedelleri üzerindendir. Firmanın merkezi İstanbul'dur.

Teorem Yurtdışı Eğitim Bayilik Şartları

Bayilik alacak şahıs ya da kurumların, önceden eğitim sektöründe deneyim sahibi olmaları aranan bir nitelikdir. Yurtdışında egitim almış veya iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip adayların, franchise olarak çalışacakları bölgede sadece bu iş için kurulacak olan ofiste çalışmaları ve ofis içersinde en az iki danışman bulundurmaları esastır. detaylı bayilik şartları ayrıca yapılan görüşmelerde belirtilmektedir.

Teorem Yurtdışı Eğitim Bayilik Destekleri

Bayilerimize her türlü materyal desteği sağlanmaktadır. şube içi eğitimler ve şirket ici eğitimler ayrıca ücretsiz olarak verilmektedir. fuar , organizasyon gibi etkinliklerde şubelerin de katılımı sağlankatadır. Bayilik Yatırım Maliyeti : izmir, ankara, adana , konya vb büyük illerde bayilik bedelleri 50 ile 80 bin TL arasındadır. ofis kurulum maliyetleri 10-15 bin TL tutmaktadır. ofislerin kurulumu merkez ofis ile aynı konsepte yapılmaktadır. 

Teorem Yurtdışı Eğitim Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR