Tektat

Tektat Bayilik Açıklaması

Tektat Çiğköfte Bayilik

Tektat Çiğköfte Bayilik Hakkında Tanıtım Yazısı : 2004 yılında kurulan Tektat Çiğköfte, sektörde kaliteli, sağlıklı ve lezzetli çiğköfte üretimi yapmayı kendisine hedef belirlemiştir. %100 yerli gıda ürünleri kullanılarak yapılan Tektat Çiğköfte, özel üretim teknolojileri ile dikkat çekiyor. 

Tektat Çiğköfte bayilikler veriyor ve bayilerini Tektat Çiğköfte ailesinde görmekten mutluluk duyuyor. Tektat Çiğköfte Türk standartları ile tam uyumlu TSE onaylı malzemeleri kullanmaktadır. 25. bayimizle hergün büyüyen Tektat Çiğköfte, uygun şartlarla çiğköfte bayilik hizmeti veriyor.

Tektat Çiğköfte Bayilik ve Bayilik Şartları Tektat Çiğköfte kurulduğu günden beri farklı olmayı ilke edinmiştir. 

Tektat Çiğköfte bir ailedir. Kaliteli temiz üretimi, en ucuza halkımıza yedirmek temel gayemizdir. 

Tektat Çiğköfte ile hem bayimiz hem müşterimiz mutlu!!! Tektat Çiğköfte olarak tadımız tek tadımız tektir. Tektat Çiğköfte ürettiği bütün ürünlerini gıda mühendisleri nezaretinde organik olarak, son sistem makinalarla üretmektedir. Ürünler el değmeden üretilir. Sadece halkımız yerken dokunabilir. Amacımız bugünde olduğu gibi kaliteli iş politikamızla, sağlam adımlarla geleceğe ilerlemektir. Her zaman en iyisini sizlere en uygun fiyata ulaştırmak temel hedefimizdir. Hedefimizden hiç şaşmadık ve başardık. Dükkan açmak şimdi çok kolay. 

Tektat Çiğköfte avantajlı bayilik paketi ile size kurulum için gerekli olan her şeyi sağlıyor. Yapmanız gereken sadece bize başvurmak ve malzemelerinizin gelmesini beklemek. 

Firma ismi: Tektat Çiğköfte Bayi - Franchise Şube Sayısı: 25 Franchising / Bayilik Destekleri: Bölge Koruması, Personel

Tektat Çiğköfte Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Çiğköfte bayisi olup avantajlarımızdan yararlanmak için çok fazla şartımız yok. Önemli olan müşterilerinize karşı güleryüzlü olmak. Hijyenik çalışmak. Tektat Çiğköfte kurumsal bir firmadır. Bu nedenle bütün malzemelerin temini firmamız tarafından yapılmaktadır. Kurumsal firma anlayışı gereğince Tektat Çiğköfte bayisine her türlü sarf malzemesini de temin eder.

 

Tektat Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR