Tekonet

TekoNet Bayilik Açıklaması

TekoNet Bayilik

TekoNet Bayilik Hakkında Açıklama : 2008 yılından itibaren telekomünikasyon sektörünün önde gelen Servis Sağlayıcı firmalarıyla iş ortaklığı yapmaktayız. TekoNet, dijital yayın platformu, sabit telefon hizmetleri, genişbant internet hizmetleri sektöründe iş ve çözüm ortaklığı faaliyetlerini yürütmektedir.  

TekoNet Bayilik ve Bayilik Şartları 

Türkiye genelinde Kurumsal Satış Ortakları, Çağrı Merkezleri (Call Center) ve Mağaza Bayileri ile yürüttüğümüz İş Ortaklığı paylaşımı modeli neticesinde edindiğimiz tecrübe ve kazanımlar, bugünkü konumumuzu elde etmemize sağlam dayanak teşkil etmektedir. İş ortaklığı ve distribütörlüklerimizle Türkiye genelinde İş Ortaklığı paylaşımı modeli ile Kurumsal Satış Ortakları, Çağrı Merkezleri (Call Center) ve Mağaza Bayilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Yeni geliştirdiğimiz Yüksek Prim, Hızlı Ödeme ve Kolay Takip odaklı bayilik sistemini sizlerin hizmetinize sunmaktayız. Şirketimizin varlık sebebini tanımlayan MİSYON’umuz; İş Ortaklığı paylaşım odaklı entegre çözümleri sağlayarak her zaman ve her yerde hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır. Şirketimizin kurmak istediği geleceği ve ulaşmayı amaçladığı noktayı ifade eden VİZYON’umuz; sektörde iş ortaklarımızı geleceğe taşıyan en doğru adres olmaktır. 

Firma ismi: Tekonet İletişim 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 2 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması

TekoNet Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Yüksek yatırım maliyeti olmadan düzenli gelir. Bayilerimiz ve çalışanları için eğitim desteği ve bilgi paylaşımı. Rekabetçi son kullanıcı fiyatları ve tarifeler. Satış süreçleri ve pazarlama konusunda destek. Telefon ve email ile iş ortağı destek hattı.

 

TekoNet Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR