Teda Plus

Teda Plus Bayilik Açıklaması

Teda Plus Bayilik Hakkında : Sitemizden alışveriş yapabilmek ve sitemizin çeşitli avantajlarından yararlanabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üyelik hesabınızla sitemizdeki daha önceki siparişlerinizi görebilir, sepet oluşturabilir ve daha bir çok özellikten faydalanabilirsiniz.

Askkavanozlari.com olarak; e-ticaretin hızla geliştiği bu dönemde sektöre getirdiği yenilikler ve avantajlarla sektörde en iyiler arasına girerek yaptığı atılımlarla sektöre yön verecek firmalardan olmayı hedeflemektedir. E-ticaretin en büyük sıkıntısı olan tedarik ayağını geliştirerek hizmetlerinin verimli ve ekonomik olarak arzı, tedariği ve etkin olarak tüketiciye sunulması için katma değerli hizmetlerden oluşan vazgeçilmez bir platform sağlayarak yatırımcı değerini arttırmaktır. 

Teda Plus Bayilik ve Bayilik Şartları Siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmeti en kaliteli şekilde gerçekleştirmek adına kusursuz memnuniyetinizi hedeflemiş olarak, E-ticaret ilkelerini gözeterek müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmayı, Ürünlerimizi tam zamanında ve eksiksiz ulaştırmayı, Her aşamada müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak bilgi ve desteği sağlamayı,ilke edindik. Teda Plus Bayilik

Teda Plus Bayi Nasıl Olurum?

Sitemizin tepe menüsündeki "Bayimiz Ol" butonuna tıklayarak açılan sayfada "Yeni Bayi Kaydı" alanına bilgileriniz eksiksiz doldurun ve "BAYİ OL" butonuna basın. Bayilik kaydınız onaylandıktan sonra sitemize giriş yapabileceksiniz. 

Nasıl Bayi Girişi yaparım?Sitemizin tepe menüsündeki "Bayi Girişi" butonuna tıklayarak açılan sayfada "Bayi Girişi" alanına bilgileriniz eksiksiz doldurun ve "GİRİŞ YAP" butonuna basın.

Teda Plus Bayilik şartları nelerdir?

Tek şart karşılıklı güven. Teda Plus Bayi olmadan alışveriş yapabilir miyim? Bayi olmadan alışveriş yapamazsınız.

 

Teda Plus Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR