Teamax Bubble Tea

TeaMax Bubble Tea Bayilik Açıklaması

TeaMax Bubble Tea Bayilik

Beklediğiniz fırsatı yakalamak için acele edin! Bütün dünyayı etkisi altına alan bu yeni trendin getirdiği fırsatı kaçırmayın, geç kalmayın! Kendi işinizi kurmak için hemen arayın. Bubble Tea - Baloncuklu Çay, 1980'li yıllarda ilk olarak Asya ülkelerinde ortaya çıktı. Çok kısa sürede bütün Asya ülkelerine çok hızlı bir şekilde yayıldı ve bir yaşam biçimine dönüştü. Bugün Asya'da her köşe başında bir Bubble Tea - Baloncuklu Çaysatan mağazaya rastlamak mümkündür. Bu kadar çok mağaza olmasına rağmen bütün mağazaların önünde oluşan uzun müşteri kuyrukları dikkat çekicidir. 

TeaMax Bubble Tea - Baloncuklu Çay Bayilik Muhteşem bir ürün olan Bubble Tea - Baloncuklu Çaytamamen doğal bir içecektir. Enerji ve vitamin kaynağı olduğu gibi besleyicidir de. İçerisinde sağlığa olumsuz etki edebilecek hiçbir madde yoktur. Bu bakımdan, tüketilmesinde hiçbir endişe taşınmaz ve herkes tarafından gönül rahatlığıyla bolca tüketilir. Üstelik içerisine konan özel baloncuklar, içeceğe muhteşem bir tat, lezzet, keyif ve eğlence katmaktadır. Bu yönüyle de alışkanlık yaratan vazgeçilmez bir nitelik kazanmaktadır. Bu ürün ve trend kısa sürede Batı dünyası tarafından keşif edildi. Asya'dakine benzer bir süratle Amerika ve Avrupa'da da yayılmaktadır. Şimdi de TEAMAX markasıyla Türkiye'de! TeaMax markasını sunan Ruşen Group, 1984 yılından beri gastronomi ve gastronomi ürünleri alanında faaliyet göstermektedir. Ruşen Group, sektörde 30 yıla yaklaşan bilgi birikimi ve deneyimleri ile yurtiçi ve yurtdışı imkanlarını birleştirerek TEAMAX markasını kendi işini kurmak isteyen girişimcilere bayilik fırsatı sunuyor. Siz de bu cazip iş fırsatını yakalamak için hemen Franchise Başvuru Formunu doldurarak müracatınızı gerçekleştirebilirsiniz veya dilerseniz aşağıdaki şirket yetkilimize doğrudan ulaşabilirsiniz. 

TeaMax Bubble Tea Bayilik Şartları ve Destekleri

TeaMax Bubble Tea Cafe konsepti, Avm'lerde ve işlek caddelerde kurulmak üzere Cafe Shop ve Kiosk olmak üzere 2 farklı seçenekle sunuluyor. TeaMax Bubble Tea Cafe franchise bayilik anlaşması aşağıdaki imkanları sağlamaktadır.

 1. TeaMax markasını kullanma hakkı
 2. Uygun yer seçimi ve kiralaması desteği
 3. Mağaza tasarımı
 4. Özel ve yüksek kaliteli TeaMax malzemelerini münhasıran %5 indirimli satın alma hakkı
 5. İşletme el kitabına sahip olma hakkı
 6. Eğitim programına katılma
 7. Ürün reçetelerine sahip olma
 8. TeaMax işletme standartlarını kullanma hakkı
 9. 100 mt yarıçaplı alan içerisinde korumalı bölgeye sahip olma.

Franchise bayilik anlaşması ile birlikte aşağıdaki hususlarda da sürekli bir işbirliğimiz olacaktır.

 • Pos sisteminin efektif kullanılması, ürün ve müşteri kayıtlarının tutulması, istatistiki verilerin elde edilmesi ve raporlanması
 • TeaMax pazarlama ve reklam kampayalarının bir parçası olmak
 • Pazar taleplerine ve müşteri ihtiyaçlarına uygun menü, ürün ve reçete geliştirilmesi ve güncellenmesi
 • Ürün ve servis kalitesinin sürekli kontrolü

TeaMax Bubble Tea Bayilik Hakkında

TeaMax Bubble Tea - Baloncuklu Çaya ismini veren baloncuklar, içi gerçek meyve suyu ve kabuğu meyve şekerinden imal edilmiş özel toplardır. Bu toplar, içeceğinizle servis edilen özel şişman pipetten geçerek ağzınıza ulaşır. Bu baloncukları ısırmanızla birlikte damağınızda muhteşem bir lezzet patlaması yaşarsınız. Biz, bu baloncuklara TeaMax Popping Boba diyoruz. 

TeaMax Bubble Tea - Baloncuklu Çayda kullandığımız asıl baloncuklar, Manyok bitkisinden elde edilen nişastadan üretilen TeaMax Tapyoka İncileridir. Bu Tapyoka İncileri, yumuşak şeker kıvamındadır ve çiğnenerek yenir. İçeceğiniz ile servis edilen özel şişman pipetten geçerek ağzınıza gelen bu karamelize topları bir yandan sakız gibi çiğneyerek yemeye çalışırsınız bir yandan da muhteşem Bubble Tea - Baloncuklu Çayınızı yudumlarsınız.

Muhteşem bir eğlence! TeaMax Bubble Tea - Baloncuk Çayları, tamamen kişiye özel olarak ve taze bir şekilde hazırlanır. Çayınızın türünü, meyvelerinizi ve baloncuklarınızı siz seçersiniz. Bizde sizin seçiminize istinaden yüksek kaliteli malzemelerimizi, profesyonel tekniklerimizi ve uzmanlığımızı kullanarak muhteşem TeaMax Bubble Tea - Baloncuklu Çayınızı azami özen ve ivedilikle hazırlarız. Özel sunum şekliyle size servis ederiz. Afiyet olsun! Baloncuklu Çay Bayilik

 

 

TeaMax Bubble Tea Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR