Tarihi Merkez Efendi Köftecisi

Tarihi Merkez Efendi Köftecisi Bayilik Açıklaması

Tarihi Merkez Efendi Köftecisi Bayilik

Merkezefendi Köftesinin temelleri 1917 yılında İsmet Tatlıdil'in İnegöl'de kurduğu Geleneksel Köfte Lezzeti'ne dayanır. Ailenin İstanbul'a gelmesi ile İsmet Bey'in oğulları Fahri ve Rahmi Kardeşler Merkezefendi Camisi'nin yanında 1962 yılında ilk dükkanlarını açarlar. 

 Tarihi Merkez Efendi Köftecisi Köfteleri lezzeti ve rayihası ile kısa sürede İstanbul halkının beğeni ve takdirini kazanır. Merkezefendi semtinin köfteyle bilinmesinin sebebi 1962 yılında açılan bu ilk dükkandır. Bugün ise Tarihi Merkezefendi Köftecisi bir mekan ismi olmaktan çıkıp markalaşma yolunda emin adımlarla ilerlemesinin ardında bir asıra dayanan, üç kuşaktır devam eden köftecilik mesleği ve 50 yıldır aynı adreste hizmet vermenin deneyimi vardır. 

Ürün Hizmet Kapsamı : Restoran

Bayilik Veren Firma :Tarihi Merkez Efendi Köftecisi

 Firmanın Kuruluş Yılı : 1991 

Bayilik Vermeye Başladığı Yıl : 2012 

Bayilik Sayısı : 4 

Bayilik Giriş Bedeli : 15.000 Bin TL 

Gerekli Ortalama Sermaye : 75.000 Bin TL ile 100.000 Bin TL Arası

Merkez Efendi Köftecisi Bayilik Şartları

Bayilik adaylarında aranan şartlar; işletme sorumluluğunu üstlenebilecek, finansal yönü güçlü, servis ve hizmet kalitesine önem gösteren tercihen sektöründe deneyimli bayilik adayları. İşyerinde aranan şartlar; yaya ve araç sirkülasyonunun yoğun olduğu, otopark problemi olmayan, minimum 50 m2 tercihen bahçeli, asgari 7 m tabela cephesi olan emlaklar.

Merkez Efendi Köftecisi Bayilik Destekleri

Eğitim, El Kitabı, Bölge Koruması, Mal Temini

 

Tarihi Merkez Efendi Köftecisi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR