Swt

Türkçe Kolay Yönetim Paneli Ile Gerçekten Sahibine Ait Siteler

Web Sitesi Satışı Yapın, Kazançlı Çıkan Siz Olun

İnternetin domine ettiği iş hayatında ayakta kalmaya çalışan firmalar hedef kitleniz olursa, üstelik sunduğunuz hizmetler de dertlerine derman olacaksa, bu girişimin başarısız olma imkanı var mı?

9 Mayıs 2017 10:26 · 104
Web Sitesi Satışı Yapın, Kazançlı Çıkan Siz Olun

Sizlerle blog yazılarımızı paylaşmaya başladığımızdan beri farklı sektörlerdeki bayilik fırsatlarını, bayilik iş modelinin avantajlarını paylaştık. Kimi zaman yeri geldi sektör sektör inceledik kimi zaman ise deneyimlerimizi aktardık. 

Sizlerle paylaştığımız içeriklerin neredeyse hepsinde ısrarla bahsettik; “internet iş dünyasında yükseliyor, internette ve sosyal medyada olan işletmeler hedef kitlelerine daha rahat ulaşabiliyor” dedik. 

Bayilik veren firmalar arasında internet sitesi olmayan tek bir firmaya rastladınız mı? İnternet ortamında hiç reklam yapmadan hedef kitleleri için ulaşılır olmadan başarı kazanabilen bir örnek var mı elimizde?

Henüz yok ve emin olun olmayacak!

Şirketlerin internet ortamında varlıkları bu denli etkin hale gelmişken, girişimciler bu durumdan nasıl kârlı çıkabilir derseniz, size bir önerimiz var;

Hep tüketicileri hedef aldık, daha doğru bir ifadeyle firmaların hedef kitlelerini. Bu sefer hedef kitlemizi değiştiriyor ve faaliyetini sürdüren, faaliyete başlayacak tüm firmaları dahil ediyoruz. 

Girişimciler için altın değerinde fırsat sunan internet sitesi satışı bayiliklerinin geleceğini sizlerle paylaşıyoruz…

İnternet Satışı Bayilikleri Neden Gelecek Vadediyor?

Aslına bakarsanız bu sorunun cevabını az önce verdik. İş dünyasının ve internetin entegrasyonu artıyor. Her bir şirketin web sitesi olma zorunluluğunun haricinde internet aracılığı ile normalde ulaşamayacakları müşterilere ulaşan firmaların artması, internet sitesi olmayan firmalara da ilham vermeye devam ediyor. 

İnternet sitesi olan firmalar 7 gün 24 saat boyunca müşterilerine hizmet vermeyi sürdürürler, web siteleri müşterilerin firma yetkilileriyle irtibata geçmesini sağlar ve firmaların ürün veya hizmetlerini detaylı olarak anlatmak için her daim hazır bekler!

İnternet sitesinin önemini kavrayan firmalara internet satışı yapmak oldukça kolay üstelik eğlencelidir. O zaman internet sitelerini yapan yazılımcılar neden bayilik veriyor diyebilirsiniz. 

İnternet sitelerinin satışı bayiliklerini veren yazılım firmalarının işin hem teknik hem de pazarlama ayağında olmaları oldukça zordur. Bu başarıyı elde etmek için ekiplerini geliştirebilirler ancak takdir edersiniz ki bu oldukça ciddi bir yatırım gerektirir. 

Bayilik modelini tercih etmelerinin temel sebebi de budur; hem çok farklı konumlardaki müşterilerine ulaşabilirler hem de ürünlerinin ve hizmetlerinin satışını pazarlama konusunda uzman girişimcilere bırakarak maliyetlerini kısabilirler. 

Hem markanın hem girişimcinin hem de hedef kitlenin yararına olan bu iş modeli ile tüm taraflar kârlı çıkabilir; yazılımda uzman insan ilişkileri ve pazarlama konusunda zayıf kalan markalar satışlarını arttırır; insan ilişkileri iyi olan ve pazarlama konusundaki iddiasına güvenen girişimciler satış yaparak para kazanabilir; müşteriler ise internet sitesine sahip olup kendi hedef kitlelerine kolaylıkla erişebilirler 

Pazarlama Konusunda Uzman Girişimciler Avantajlı

Hali hazırda çalıştığınız müşterileriniz varsa ve birçok firmaya hizmet veriyorsanız, faaliyet alanınız da internet sitesi satışı hizmetine uygunsa siz de web sitesi pazarlayarak kazançlarınızı arttırabilirsiniz. 

Web sitesi bayiliklerini alan reklamcılar, matbaalar, ajanslar başarılarının keyfini çıkarmaya çoktan başladılar! Bu bayilik fikirlerini hayata geçirmek için elbette başka bir işletmenizin olması zorunluluğu yok. 

İnsan ilişkilerinize güveniyorsanız, “ben internet sitesinin önemini görüştüğüm kişilere aktarabilir ve tanıttığım ürün ya da hizmetlerin parlamasını sağlayabilirim” diyorsanız siz de girişimciliğinize bu bayiliklerle başlayabilirsiniz. Üstelik sanılanın aksine yüksek bir sermaye ayırmanıza da gerek yok, hatta bazı markaların internet satışı bayiliklerini ücretsiz verdiğini de unutmayın! Teknik bilgim yeterli değil diyorsanız; bu kısmını da dert etmenize gerek yok; bayilik aldığınız firmalar  anlık olarak destek sağlıyorlar. 

Kısacası bu bayilikleri almamak için geçerli hiçbir bahane yok! Kesin kazanç ve gelecek vadeden bir işin patronu olma imkanı sizleri bekliyor!

Yorumlar
Henüz hiç yorum yapılmamış, düşüncelerinizi belirtmek ister misiniz?
Yorum yap
BAŞVUR