Şükrü Beyin Yeri

Şükrü Beyin Yeri Bayilik Açıklaması

Şükrü Beyin Yeri Bayilik

Şükrü Beyin Yeri Bayilik Hakkında : Merhaba öncelikle ŞÜKRÜ BEYİN YERİ’ne gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Amacımız; sizlere saygın, keyifli, itibarlı ve karlı bir iş ortamı hazırlayarak 1995 yılından itibaren 20 yıllık tecrübelerimizi girişimcilerimizle paylaşmaktır. 

Şükrü Beyin Yeri Bayilik ve Bayilik Şartları Markamızın vazgeçilmez prensibi karşılıklı güven ve dayanışma ile ticari ortaklığımızı oluşturmak ve bu ilişkiyi uzun yıllar devam ettirmektir. Merkezi İzmir’de bulunan ŞÜKRÜ BEYİN YERİ işletmemiz 1995 yılından beri sıcak içecekler çay ve bilhassa patentli FİNCANDA PİŞEN İLK TÜRK KAHVESİ lezzetiyle sunmuş olduğu rahat, huzurlu, dinlendirici sıcak ortamıyla her geçen gün artan müşteri potansiyeli ile girişimcileri yatırıma davet etmektedir. 

Firma ismi: Şükrü Bey'in Yeri - Fincanda Pişen İlk Türk Kahvesi 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 2 

Franchising / Bayilik Destekleri:Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel

Şükrü Beyin Yeri Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Bayilik Şartları

ŞÜKRÜ BEYİN YERİ’ne Franchisee Olma Süreci;

Giriş Bedeli : ŞÜKRÜ BEYİN YERİ olarak verdiğimiz bilgi, tecrübe ve deneyim paylaşımları sonucunda (Know-how) bir giriş bedeli talep etmekteyiz. 

İnşaat ve Dekorasyon Uygulaması : FRANCHİSİNG Departmanı tarafından verilecek proje kapsamında inşaat ve dekorasyon uygulamasını ŞÜKRÜ BEY’İN YERİ’nin standartlarında profesyonel ekipler yapmaktadır. ŞÜKRÜ BEYİN YERİ dekorasyon işlerini üstlenecek ve mağazanızı size “anahtar teslim” olarak verecektir. Ayrıca İşletmenin ticari döngüsünü sağlamak için mal stok takibimiz mağaza cirosuna göre tespit edilmektedir. Demirbaşların tedarik edilmesinde ana firma olarak ekonomik çözümler sunmak anlamında anlaşmalı olduğumuz firmalar ile çalışılmaktadır.

 

Şükrü Beyin Yeri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR