Sufistokrat

Sufistokrat Bayilik Açıklaması

Sufistokrat Bayilik

Sufistokrat Bayilik Hakkında : Sufistokrat El Dokuma İpek ve Kilim, Abdulla Akar tarafından 35 yıl önce kuruldu. Şu anda, kendi dalında, Türkiye'deki tek ve son sanatçı. 35 yıldan fazladır bu işi yapan Abdulla Akar, 2012 yılında Rotary Klübü tarafından yılın sanatçısı ödülünü aldı. Yine 2012 yılında, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Ankara Gazi Üniversitesi'nin ortak çalışmaları ile uluslar arası platformda projeleri hazırlandı. Şu an Guiness Rekorlar Kitabı'na girmeye hazırlanıyor. 

Sufistokrat Bayilik Renk ve motif tasarımı tamamen kendimize aittir ve el emeği ürünlerimizin bir başka örneği hiçbir yerde yoktur. Sufistokrat olarak yapılan sabunlar, tamamen el yapımı olup, hiçbir kimyasal katkı maddesi içermemektedir. El yapımı sabun üretiminde bir ilke imza atıp şeffaf üretimi uygulayarak, müşterilerine üretimhaneyi, kullanılan malzemeleri ve üretim aşamalarını göstermiş ve kalitesini ıspatlamıştır.

  • Sufistokrat zeytinyağlı sabunları yüzlerce yıllık bir geleneğin ürünüdür ve bir şifa kaynağıdır.
  • Gerçek organik sabunu ve gerçek Antakya sabunu nasıl olmalıysa o kalitede sizlere sunuyoruz.
  • Ürünlerimizde koku ve renk için hiçbir katkı maddesi kullanılmamaktadır.

Sufistokrat Önemli bir uyarı:

  • Salgın hastalıkların her geçen gün daha fazla can alması, bu salgınlara karşı tedbir almayı mecburi kılmaktadır.
  • Klinik testlerde doğal defne sabunlarının, herhangi bir sabundan çok daha güçlü antiseptik (mikrop öldürücü) özelliğe sahip olduğu kanıtlanmıştır.
  • Bu nedenle defne sabunları, mikroplara karşı piyasada satılan, sabun ve jel benzeri, orijinal ve sahte ürünlerden çok daha etkilidir.
  • Ürünümüzü gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Sizlere önemli bir ayrıntıyı hatırlatmak isteriz; Her üründe olduğu gibi elbette defne sabunu konusunda da türlü örnekler bulunmakta, ne yazık ki defne sabunu adı altında kalitesiz yağlar, kimyasallar kullanılarak kalitesiz ve insan sağlığına zararlı çeşitli ‘sözde defne sabunları’ bulunmaktadır. Defne Sabunu bir sağlık ürünüdür. Özen gerektirir, dürüst üretim, sağlıklı ve kaliteli defne yağının en iyisi kullanılarak ve hiçbir kimyasal olmadan üretilmelidir.

  • İnsanları aldatmaya ve kolay kazanç sağlamaya yönelik ürünlerden sakınınız.
  • Sufistokrat Organik Ürünleri % 100 doğal saflık ve temizlik sunmaktadır.

Sufistokrat Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR