Suda Damla

Kaynağından Aldığı Doğal Mineralli Suyu Modern Teknolojisini Kullanarak En Hijyenik Koşullarda Tüketicilerine Ulaştırmayı Hedefleyen Suda Damla Hizmet Ağını Genişletmek Için Bayilik Vermeye Devam..

Suda Damla Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Suda Damla Bayilik Şartları

Markanın Talep Ettiği Teminatı Göstermek
Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Müşteri Memnuniyeti Ve Kalite Odaklı Olmak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Yöneticilik özelliklerine Sahip Bulunmak

Suda Damla Bayilik Açıklaması

Suda Damla Su Bayilik

Suda Damla damacana su sektörü içerisinde faaliyetlerine başlayalı uzun bir süre olmamakla birlikte son yılların en hızlı yükseliş sağlayan firmaları arasında gösterilmektedir. Damacana su sektöründe bayilik veren firmalar arasında popülerliğini koruyan marka sektörünün gerektirdiği tüm belgelere ve sertifikalara sahip bulunmakta ve hizmet kalitesini yükseltmek için çalışmalarına devam etmektedir. Marka ulaştığı kitleyi genişletmek için ülke genelinde bayilikler vermektedir.

Suda Damla Bayilik Şartları

Suda Damla bayilik almak isteyen girişimcilerin sorumluluk sahibi ve girişimci ruhlu kişiler olmasını tercih etmektedir. Marka bayilik almak isteyen kişilerden teminat talep etmektedir. Kısa bir süre için bayilik ücreti alınmadığı bilgilerine ulaşılmakla birlikte teminat tutarı ve bayilik ücreti ile ilgili kesin bilgilere markanın uzmanlarından ulaşılabilmektedir. Damla Su bayilik almak isteyen girişimcilerin şahsi ve ticari sicillerinin temiz olması beklenilmektedir. Marka bayilerinde hem sahada hem de ofiste işe uygun personeller çalıştırılmasını talep etmektedir. Bayilerin sorumlu oldukları bölgede markayı en iyi şekilde temsil etmelerine ve marka kalite standartlarına uymalarına büyük önem gösterilmektedir. Bayilik alan girişimcilerin işletmelerinin başında bulunması marka tarafından talep edilmektedir. Bayilerin aldıkları siparişleri en kısa sürede müşterilere ulaştırması ve müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde sağlanması beklenmektedir. Ayrıca merkez tarafından bayilerden istenilen raporlamaların zamanında eksiksiz olarak yapılması gerekmektedir. 

Suda Damla bayilik almak isteyen girişimcilerin başvurularını marka ile doğrudan iletişime geçerek yapmaları gerekmektedir. Yapılan karşılıklı görüşmeler sonucunda anlaşmaya varıldığı takdirde bayilik anlaşması yapılmakta ve bayilik alan girişimci en kısa sürede ticari faaliyetlerine başlayabilmektedir.

Suda Damla Bayilik Avantajları

Suda Damla bayilik alan girişimciler damacana su sektörünün ileri gelen isimlerinden olan Damla Kovaç A.Ş.’nin alanında uzman kadrosundan ve sektörel deneyimlerinden yararlanma avantajını yaşamaktadırlar. Yeni girdikleri bir sektörde yanlarında güçlü bir ismin bulunması sayesinde karşılaşabilecekleri riskleri minimize edebilmekte ve rakipleri arasında fark yaratabilmektedirler. Suda Damla insan sağlığını en üst düzeyde önem vermekte ve tüm ürünleri titizlikle hazırlanmaktadır. Alanında yeni bir marka sayılmakla birlikte gerek hijyen kurallığına uygunluğu gerekse kaliteyi en uygun fiyatlar ile tüketicilerine ulaştırmayı prensip edinmesi sayesinde kısa sürede büyük bir kitleye ulaşan marka, müşteri kitlesini hızla geliştirmeye devam etmektedir. Suda Damla son teknoloji ile donatılmış modern tesislerinde sürekli üretim yapmakta bu nedenle ürünlerin tedarik sürecinde bayiler herhangi bir sorun ile karşılaşmamaktadır.

Suda Damla Bayilik Destekleri

Suda Damla bayilik almak isteyen girişimcilerine sektörde kısa sürede oluşturduğu marka bilinirliğinin de etkisi ile güçlü bir marka ile ticarete atılmanın avantajlarını yaşatmaktadır. Özellikle pazarlama desteği, yer seçimi ve ortak reklam kampanyaları konusunda sürekli olarak destek sağlanmaktadır. Müşteri kitlesinin artırılması amacı ile merkez tarafından sürekli kampanyalar ve promosyonlar düzenlenerek bayilerin karlılığının artırılması ve hizmet sunulan müşteri kitlesinin genişletilmesi hedeflenmektedir. Ayrıca Damla Su tarafından yürütülen reklam kampanyaları da markanın pazardaki payının artmasını sağlamakta, bu durum bayilerin iş potansiyelini de olumlu olarak etkilemektedir.

Damacana su sektöründe faaliyet göstermek istiyorsanız siz de sektörde kısa zamanda büyük gelişme kaydeden ve hızlı büyümesini sürdüren Suda Damla bayileri arasında yer alarak markanın size sağlayacağı avantajlar ile kendi işletmenizin sahibi olabilirsiniz. 

 

Suda Damla Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR